DomůTrendyMMA zápasníci na rybách: Karlos Vémola se utkal s Attilou Véghem na rybníku

MMA zápasníci na rybách: Karlos Vémola se utkal s Attilou Véghem na rybníku

- Reklama -

O zkušených MMA zápasnicích Karlosovi Vémolovi a Attilu Véghovi se velmi dobří ví, že mají rybaření v lásce. A teď se tyto dvě výrazné osobnosti česko-slovenské bojové scény utkaly na jednom rybníku. 

Ilustrační foto: Fishmaster.cz

Karolos Vémola a Attila Végh patří k velkým osobnostem česko-slovenského sportu. Oba zápasníci po náročném programu ve volných chvílí rádi odpočívají u vody. A teď se tam tato dvojice setkala při natáčení populární reklamy pro rybářské potřeby Fishmaster.

 

Vémola versus Végh: Kdo vyhraje rybářské závody?

Opravdu originálních reklam je pomálu. Ale když se nakonec nějaká objeví, stojí to za to! To můžeme říct i o této reklamě na rybářské potřeby Fishmaster. Na natáčení se totiž setkali Karlos Vémola a Attila Végh. Právě tito dva sportovci se stali hlavními hvězdami rybářského videa.

VIDEO: Originální reklamní video s Karlosem Vémolou a Attilou Véghem

A reklama je zpracována opravdu originálně. Jde o to, že v rybářských potřebách se dvojice zápasníků „náhodou“ potká. A právě při výběru rybářského náčiní se domluví, že se spolu utkají v rybářském závodě.

I když společně nakonec zápasníci nechytili žádnou rybu, tak Attila nakonec zůstal u vody o trochu déle. A za jeho trpělivost byl odměněn krásnými kapry, kdy jedna ryba byla už opravdu slušnější. „Takže dvě ryby se podařily, posílám to Karlosovi,“ říká na závěr zkušený zápasník Attila Végh.

 

Attila propíchl hlavu známému rybářovi

Zápasník Attila Végh je láskou k rybaření dobře známý. Občas se ale i tomuto ostřílenému sportovci něco nepovede. Jako například při rybářské vycházce s Peterem Šimoničem, kdy mu MMA zápasník zapíchl háček z nástrahy při nahazování přímo do hlavy.

„Šel jsem si zachytat štiky, a stal se malý problém,“ říká ve videu Attila Végh, který stojí vedle Petera Šimoniče s woblerem v hlavě. Ten ale namísto paniky z nehezkého zranění jen stojí vedle zápasníka a směje se. „Životní úlovek!“ říká Peter se smíchem. 

 

Bojovníci chodí na ryby rádi

Rybaření je mezi celebritami poměrně rozšířený koníček, v České republice bychom jich několik napočítali. Zajímavé ale je, že ze známých osobností má rybaření v oblibě poměrně hodně sportovců. Například olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek.

Jeho vášní je lov velkých sumců, kdy se mu letos podařilo ve Francii chytit opravdu nádherné ryby. „Vždy se mi sumci líbili, jen jsem se k tomu nikdy nedostal. Až teprve když vzniklo Jezero Sumčák, tak jsme začali jezdit tam, a od té doby převážně jezdíme na sumce,“ říká v rozhovoru pro magazín InRybar judista Lukáš Krpálek.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -