DomůNovinkyZvěrstvo! Napíchl na háček malou parmu jako nástrahu! Porybní zadrželi udice

Zvěrstvo! Napíchl na háček malou parmu jako nástrahu! Porybní zadrželi udice

- Reklama -

Některé věci jsou prostě k nepochopení! Rybářská stráž na severu Moravy zadržela udice, kdy na jedné z nich byla napíchnuta malá parma jako nástraha. Poblíž udic stanoval jeden muž, ten se ale k prutům nehlásil. Rybářská stráž tak zadržela udice. Severomoravští porybní tak nadále dokazují, že kontrolují i řeky, na kterých se kolikrát dějí větší zvěrstva. Třeba proto, že některé toky nejsou tolik navštěvované, takže některá individua mají větší „volnost“ pro porušování pravidel…

Foto: InRybar.cz

Rybářská stráž kontrolovala na revíru Olše 2 (471081). Jedná se o 13kilometrový úsek řeky o rozloze 30 hektarů, který se táhne Karvinou. A právě tady profesionální rybářská stráž s dobrovolnou rybářskou stráží provedla kontrolu. Při ní porybní narazili na může pod stanem. A kousek od něho byly nahozené udice.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlevnější přístřešek pro rybáře? Tenhle stojí jen pár korun!

„Na revíru 471081 (Olše 2) narazili porybní na muže, který stanoval u řeky a vedle stanu měl položené dva pruty, přičemž na jednom z prutů byla nastražena malá parma. I když se k těmto prutům nehlásil, byly tyto pruty zadrženy. Další důkaz příkladné spolupráce profi rybářské stráže s dobrovolnou rybářskou stráží v Karviné,“ uvedl Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko.

 

Kontrola řek na severu Moravy

V rybářských diskusích jde častokrát vidět ten názor, že porybní údajně nekontrolují řeky – to tvrdí někteří rybáři. Na tomto příkladu jde vidět, že to není pravda. Pochopitelně, rybářská stráž nemůže při obrovské rozloze revírů být všude, proto pokud i na řekách uvidíte něco nekalého, kontaktujte prosím porybné nebo policii.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlevnější přístřešek pro rybáře? Tenhle stojí jen pár korun!

A nejen tento příklad je důkazem, že rybářská stráž kontroluje i na řekách. Třeba v polovině července rybářská stráž zadržela hned 3 pytláky za 25 minut. „V neděli 11. července byli na revíru Opava 1 (471090) během 25 minut přistiženi členem naší profesionální rybářské stráže celkem tři pytláci. Vskutku skvěle odvedená práce!“ uvedli moravskoslezští rybáři na facebooku.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

  1. Chtělo by to chodit i více než Cukrovar Kyjak v Praze, dále pak na slepá ramena na Vltavě mezi Palmovkou a Holešovicemi.

  2. Viděl jsem dokonce video, jak se chytá na velké parmy, což tedy asi řád při dodržení min. délky dovoluje.. nesmí se jen na lososovité…

    Čili problémem byla jen délka.

  3. Někteří dodnes nepochopili že ryby mají míru a podle mě ten chudák ani nevěděl že tam napichl parmu, to je problém většiny rybářů, neznají a nepoznaji druhy ryb.

  4. Natož pak ty celoročně hajeny že, měli by zprisnit podmínky získání povolenky. Jenže to by pak bylo rybářů méně a z toho vypliva i méně peněz organizacím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -