DomůAkční nabídkaZelené boilies na amury plné atraktivních rostlin: Tohle „stříbrná torpéda“ milují

Zelené boilies na amury plné atraktivních rostlin: Tohle „stříbrná torpéda“ milují

- Reklama -

Amuři jsou vyhledávanými rybami, na které se ročně zaměřuje nemalé množství rybářů. A není se co divit! Právě amuři nabízí adreanlin při rybaření, se kterým se při lovu jiných ryb jen tak nesetkáme.

Ilustrační foto: LK Baits

Amury lze chytat na celou řadu nástrah. Lze použít klasické nástrahy typu kukuřice, mirabelek nebo pečiva. Někteří rybáři ale nedají dopustit na moderní boilies na amury, které obsahuje obrovské množství atraktivních rostlin. Pojďme se na tohle boilies podívat blíže…

To, že amuři milují vodní rostliny, je dobře známá věc. Však kolikrát se u vody můžete setkat s tím, jak se vodní rostliny ztrácí pod vodní hladinou. To se pasou amuři! Tyhle ryby vodní vegetaci s velkou chutí požírají, čehož si všimli i zkušení rybáři. A právě ti rostliny při lovu amurů používají, třeba v boilies na amury. Právě tato nástraha odjakživa patří k těm nejúspěšnějším při lovu amurů. Jaké boilies na amury vybrat?

 

Boilies na amury Amur Special Spice Shrimp

Extrémně populární boilies na amury, které obsahuje celou řadu atraktivních látek, přitom jeho cena rozhodně není přemrštěná. Naopak! Amurové boilies v takové kvalitě byste hledali jen těžko! Co toto boilies na amury vlastně obsahuje? Zelené boilies na amury je k dostání na e-shopu LK Baits .

Klíčovými surovinami jsou nejrůznější rostliny, které jsou v nemalém množství přidávány do směsi. Boilies na amury Amur Special Spice Shrimp obsahuje například spirulinu, což je sladkovodní sinice. Další zajímavou surovinou je i chlorela, která je jednobuněčnou, sladkovodní řasou. Tyto suroviny pak doplňují ještě nejrůznější byliny, anebo také sladidlo ze stévie cukerné. Díky spojení těchto surovin vytváří tyto kuličky na amury jedinečnou pachovou stopu, která je spolehlivě přinutí k záběru.

VIDEO: Boilies na amury Amur Special Spice Shrimp 

Boilies na amury Amur Special Spice Shrimp má nádherně zelenou barvu, která je dobře viditelná na široké škále terénů. Ať už bude rybář chytat na bahnitém, písčitém nebo kamenitém dně, je to jedno – kuličky půjdou skvěle vidět. Tohle je důležité na lokalitách s čistou vodou, kde se ryby při shánění potravy řídí i zrakem.

Boilies na amury Amur Special Spice Shrimp se vyrábí ve dvou průměrech. Rybáři si mohou vybrat menší kuličky o průměru 18 mm, anebo větší o velikosti 20 mm. Co se týče balení, tak ta jsou k dostání v hmotnosti 1 nebo 5 kilogramů. Větší balení s boilies na amury pak vychází cenově lépe než menší balení. 

Jak s tímto boilies chytat? Absolutně nejlepší je kombinace s jinými nástrahami/návnadami. Co se týče krmení, tak hodně rybářů tyto kuličky kombinuje s kukuřičnými nebo amurovými peletami, anebo s partiklem.

Pokud rybář chce na tyto kuličky i chytat, což je pochopitelné, pak je skvělou variantou k amurovému boilies přidat pop-up kuličku (tzv. na panáčka). Tohle funguje! Boilies je pochopitelně možné obalovat i v obalovačkách na amury, aby mělo atraktivnější povrch.

Amurové boilies Amur Special Spice Shrimp patří k tomu nejlepšímu na trhu! Tyto kuličky obsahují obrovské množství atraktivních rostlin, které vydávají opravdu nádhernou vůni. Tyto potravní signály amuři moc dobře znají, a spolehlivě na ně reagují. Přitom tato nástraha na amury je dostupná za rozumné peníze. Rozhodně doporučujeme! Boilies na amury je k dostání na e-shopu LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -