Domů Akční nabídka AKCE: Kaprové děličky jen za několik stovek, které vás překvapí super kvalitou!

AKCE: Kaprové děličky jen za několik stovek, které vás překvapí super kvalitou!

- Reklama -

Kaprové dělené pruty patří k velmi populárním rybářským udicím. Tyto pruty na kapry totiž nabízí mnohem lepší vlastnosti než klasické teleskopy. A to zejména při nahazování a zdolávání. Mnoho rybářů si ale myslí, že kvalitní pruty na kapry musí být zákonitě drahé. Není tomu tak! Rybářský trh nabízí i kaprové pruty za několik stovek. Přitom jejich kvalita je opravdu hodně zajímavá! Pojďme si takové levné pruty na kapry nyní ukázat…

 

Kaprová dělička Ron Thompson Refined Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Parádní kaprová dělička za pár korun! Tento prut je k dostání v akci 1+1 ZDARMA, takže když si výslednou cenu vydělíte dvěma, pak vás jeden dělený prut na kapry vyjde jenom na něco málo přes 500 korun! Luxus! Pokud hledáte levný prut na kapry, tady není co řešit. A bacha! V tomto případě neznamená levný, že se rovná nekvalitní. To rozhodně ne!

Kaprová dělička Ron Thompson Refined Carp má základ v kompozitním blanku, který se vyznačuje skvělou akcí. Díky tomu se tak s tímto prutem perfektně nahazuje, ale i zdolává. Kvalitní blank zajišťuje to, že v prutu cítíte každý výpad zdolávané ryby. Takže rybařinu si užijete na maximum. Díky použitým materiálům je tento prut krásně lehký, přitom pevný a odolný. Super!

Další předností jsou kvalitní SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby při nahození vedla navazovací materiál bez přebytečného tření. Díky tomu tak naše montáž letí ještě dále, protože není brzděna právě zmíněným třením. Za zmínku také stojí kvalitní sedlo, které spolehlivě udrží i velký kaprový naviják.

Tyto kaprové děličky se vyrábí ve dvou délkách – v 330 a 366 centimetrech, a ve dvou gramážích (3 lb a 3,25 lb). Rybáři si pak ještě mohou vybrat ve dvoudílném nebo trojdílném provedení. Záleží jen na vašich potřebách.

Jestli právě hledáte levné kaprové děličky, za které nechcete dávat majlant, ale přesto si potrpíte na kvalitu, pak není co řešit. Tyhle kaprové pruty jsou opravdu skvělé a za ty peníze si je nebudete moci vynachválit. Doporučujme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -