Domů Akční nabídka AKCE: Rozdáváme kaprové navijáky ZDARMA!

AKCE: Rozdáváme kaprové navijáky ZDARMA!

- Reklama -

Rybářský e-shop InFish.cz ve spolupráci s firmou Extra Carp nabízí všem rybářům navijáky ZDARMA. Jedinečná akce 1+1 ZDARMA tak dává možnost každému fanouškovi rybářského sportu se velice výhodně vybavit na novou sezónu. Tato akce se týká kvalitních navijáků z Anglie od firmy NGT. Rozhodně nepropásněte tuto možnost výhodného nákupu!

Řekněte sami. Kdo vám dneska dá něco ZDARMA? No přece rybářský e-shop InFish.cz. Ten nabízí kvalitní navijáky od anglických specialistů z firmy NGT ve výhodné akci 1+1 ZDARMA! A další výhodou je, že pouze rybářský e-shop InFish.cz vám doveze vaše nové navijáky také zcela ZDARMA! Vyberte si kvalitní navijáky na InFish.cz a připravte se na novou sezónu výhodně!

 

ngt-navijak-carp-runner-eg60-akce-1-1-zdarma-originalNaviják NGT Carp Runner EG60

Cena: 879 korun

Výrobek je k dostání na InFIsh.cz

Doprava: ZDARMA!

Dárek: vlasec na cívkách navijáků ZDARMA!

Velice lehké tělo, elegantní design a perfektní funkčnost. To vše nabízí naviják NGT Carp Runner EG60. Tento naviják je vyrobený z perfektního grafitu, který disponuje skvělými vlastnosti. Je pevný, odolný, ale nádherně lehký. Proto tento materiál výrobci rybářského vybavení tak rádi používají! Grafitové tělo navijáku je tak kvalitně zpracované, že naviják NGT Carp Runner EG60 můžete používat i v těch nejtěžších podmínkách u vody.

ngt-navijak-carp-runner-eg60-akce-1-1-zdarma-original (1)Naviják NGT Carp Runner nabízí perfektní vlastnosti pro lov na českých vodách. Má širokou cívku, což oceníte především při nahazování do větších vzdáleností. Perfektní chod a kvalitní součástky slibují hladké navíjení navazovacího materiálu bez nejmenšího poškození! Obrovskou výhodou navijáku NGT Carp Runner je jeho systém brzd. Naviják nabízí i volnoběžnou brzdu. Ta je mezi rybáři čím dál více v oblibě, neboť rybaření s takovým navijákem je mnohem efektivnější a pohodlnější.

Pozorností od firmy NGT je to, že na navijácích dostanete i kvalitní vlasec na kapry zcela ZDARMA. Jedná se o vlákno NGT Spider Line, které patří k velice kvalitním vlascům na kapry. Vysoká odolnost a perfektní vlastnosti vlákna vám umožní efektivní lov kaprů na našich vodách.

 

ngt-navijak-carp-runner-eg60-akce-1-1-zdarma-original (2)Technické parametry

Velikost: 6000

Váha: 402 gramů

Převod: 5,2:1 (86 centimetrů)

Kapacita cívky: 0,28 mm (365 metr), 0,30 mm (300 metrů), 0,35 mm (245 metrů)

Výrobek je k dostání na InFish.cz

 

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -