Domů Akční nabídka AKCE: Rozdáváme navijáky na kapry ZDARMA!

AKCE: Rozdáváme navijáky na kapry ZDARMA!

- Reklama -

Rybářský e-shop Chyť a pusť rozjel ve spolupráci s anglickou firmou NGT skvělou akci. Při zakoupení jednoho navijáku NGT získáte druhý naviják na kapry ZDARMA! To je perfektní nabídka! Tato akce se vztahuje hned na dva luxusní modely navijáků na kapry od společnosti NGT. A je jen na vás, který model si vyberete. Využijte této lákavé nabídky a vybavte se na novou sezónu, která se nezadržitelně blíží!

Společnost NGT. Renomovaná anglická firma, která na rybářský trh dodává velice kvalitní věci pro rybáře. Velkou předností této společnosti je nízká cena. Firma NGT dokáže rybářovi nabídnout kvalitní rybářské vybavení za velice přijatelné peníze. A to se týká i rybářských navijáků. Navijáky na kapry od firmy NGT patří k opravdu spolehlivým strojům, které vydrží i náročné používání v extrémních podmínkách. Kvalitní navijáky na kapry za nízkou cenu – to je to, co od anglické firmy NGT dostanete!

plavana-kapr

 

navijak_ngt_carp_runner_max_60Naviják NGT Carp Runner MAX60

Cena: 879 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu!

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Představujeme vám perfektní naviják NGT Carp Runner MAX60. Jedná se o velmi povedený stroj na kapry, který je vyrobený z grafitu. Tedy z materiálu, který je neuvěřitelně lehký, přitom až obdivuhodně odolný. Tento naviják nabízí nádherně širokou cívku, která slibuje perfektní vlastnosti při nahazování, ale i zdolávání. Navíc, kvalitní rolnička zabraňuje jakémukoliv poškození navazovacího materiálu! Obrovskou předností tohoto navijáku je i prvotřídní volnoběžná brzda!

Tento kaprový naviják NGT Carp Runner MAX60 je vyráběn v univerzální velikosti 6000. Ano, tato velikost je vhodná jak pro lov kaprů na přehradách nebo rybnících, tak i na řekách. Naviják NGT Carp Runner MAX60 je vybaven 2 ložisky a převodový poměr je 5,2:1. Kapacita cívky je 365 metrů (0,28 mm), 245 metrů (0,35 mm) a 195 metrů (0,40 mm). Váha navijáku je pak pouhých 402 gramů. Pokud hledáte kvalitní naviják na kapry za bezkonkurenčně nejnižší cenu, právě jste ho našli!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu!

 

ngt_navijak_dynamic_carp_6000Naviják NGT Dynamic Carp 6000

Cena: 1499 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu!

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Nyní si představíme druhý – trochu „vyspělejší“ – model navijáku od firmy NGT. Jedná se o perfektní naviják NGT Dynamic Carp 6000. Tento naviják je také vyroben z prvotřídního grafitu, ovšem jeho cívka je zhotovena z kovu (k navijáku dostanete i druhou cívku z grafitu). Naviják NGT Dynamic Carp 6000 má precizní chod, k čemuž napomáhá i neuvěřitelných 10 ložisek! Naviják je pochopitelně vybaven i širokou cívkou, důmyslným systémem brzd nebo pohodlnou dvojitou kličkou. Jednoduše řečeno: Tento model navijáku od firmy NGT nabízí spoustu vymožeností za velice přijatelnou cenu!

A co technické parametry? Naviják NGT Dynamic Carp 6000 váží 496 gramů. Má 10 ložisek a jeho převodový poměr činí 5,2:1 (86 centimetrů). Kapacita cívky je 365 metrů (0,28 mm), 245 metrů (0,35 mm) a 195 metrů (0,40 mm).

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu!

Přejeme vám příjemný nákup!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -