skingbranding-banner

VIDEO: Nádhera! Šmírování trofejních kaprů u hladiny ze vzduchu. Tohle jste ještě neviděli!


Některá rybářská videa prostě ihned napoprvé vyrazí dech. Jako například tento snímek od firmy NASH. Věhlasná společnost natočila nádherné video z typicky anglického revíru. Krásně zarostlý rybník s překrásnou obsádkou zdravých kaprů zahřeje každého milovníka rybaření přímo u srdíčka. Tohle je ráj! Užijte si tuto nádhernou podívanou!

Jak se asi kapři chovají v přirozeném prostředí, když zrovna nejsou pod neustálým rybářským tlakem? Tahle myšlenka se už prohnala hlavou asi každému kaprařovi mnohokrát. A s postupem času, kdy se neustále vylepšuje kamerová technika, dostáváme čím dál více odpovědí. Dnes jsou na internetu dlouhé záznamy podvodních videí, které ukazují chování kaprů v jejich přirozeném prostředí.

Firma NASH na to šla ale jinak. Tihle chlapíci natočili hejna kaprů v jejich přirozeném prostředí ze vzduchu. A panečku, je to krásná podívaná! Naprosto dechberoucí! Nic netušící kapři dovádějí pod dronem s kamerou. A nám se tak naskýtá perfektní představení, které musí bavit každého milovníka kaprů! Vychutnejte si toto nádherné video!

 

ZAMYŠLENÍ: Jak chytat kapry z hladiny?

Při koukání na dovádění kaprů u hladiny asi každého rybáře napadne jedna věc – jak vyzrát na ryby, které se drží ve vrchní části vodního sloupce? Ta odpověď je jednoduchá – Zig Rig. Jedná se o typ návazce, který nám umožní lov i pasivních kaprů u hladiny. A Zig Rig perfektně funguje i na trofejní ryby! Pojďme se podívat na několik komponentů, které by se mohly hodit…

lk_baits_zig_rig_pop_upLK Baits ZIG RIG POP-UP

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Tohle je revoluce! Toto pěnové boilies od českého výrobce LK Baits, patří už několik sezón k naprostým hitům ve světě kaprařiny. A není se čemu divit! Tato nástraha nabízí několik perfektních vlastností, které dělají z tohoto boilies perfektní „zbraň“ na pasivní kapry. V čem je tato nástraha tak skvělá? Například v tom, že velice dobře přijímá nejrůznější esence, dipy nebo tekuté potravy. Navíc, v této nástraze zůstanou tekuté atraktory po velice dlouhou dobu. A to při lovu kaprů u hladiny potřebujeme! Pokud hledáte kvalitní nástrahu na pasivní kapry, kteří se za slunečných dní drží u hladiny, právě jste ji našli!

 

zig-rigPlovoucí pěna FOX Zig Aligna HD Foam      

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Asi není kapraře, který by neznal tuto perfektní nástrahu od věhlasné firmy FOX. Princip této plovoucí pěny je naprosto jednoduchý. Stačí, když rybář trochu pěny odřeže z válečku a nastraží ji do speciálního zig_rig_foxpřevleku FOX Zig Aligna Sleeves. Na háčku tak rázem vznikne naprosto perfektní nástraha pro chytání kaprů ve vrchní části vodního sloupce nebo přímo na hladině. Obrovská síla této nástrahy tkví v jejím zbarvení. Plovoucí pěna od FOXe se vyrábí hned v několika výrazných zbarveních, které jdou ve vodním sloupci nebo na hladině perfektně vidět. Tohle prostě nemá chybu! Z naší zkušenosti víme, že nejlépe funguje plovoucí pěna červené a žluté barvy. Určitě vyzkoušejte!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Chyť a pusť a archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Letní lov kaprů na feeder: Jak rychle a jednoduše vyrobit TOP nástrahu z pečiva?

admin | přečteno: 723x | 19.07.2018 | Žádné komentáře

Pečivo je výbornou nástrahou při letním chytání kaprů. A není …

SVĚT BOILIES: Karel Nikl a jeho tajný trumf! Unikátní boilies na gigantické kapry!

admin | přečteno: 17829x | 18.07.2018 | Žádné komentáře

Karel Nikl a jeho firma patří k nejvýznamnějším výrobcům nástrah a …

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Nadupaná kaprová dělička za 500 korun! Máme poslední kusy!

admin | přečteno: 2331x | 17.07.2018 | Žádné komentáře

Šílenost! Tohle je nepřekonatelná akční nabídka! Na rybářském e-shopu PARYS …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.