DomůAkční nabídkaVIDEO: Nádhera! Šmírování trofejních kaprů u hladiny ze vzduchu. Tohle jste ještě...

VIDEO: Nádhera! Šmírování trofejních kaprů u hladiny ze vzduchu. Tohle jste ještě neviděli!

- Reklama -

Některá rybářská videa prostě ihned napoprvé vyrazí dech. Jako například tento snímek od firmy NASH. Věhlasná společnost natočila nádherné video z typicky anglického revíru. Krásně zarostlý rybník s překrásnou obsádkou zdravých kaprů zahřeje každého milovníka rybaření přímo u srdíčka. Tohle je ráj! Užijte si tuto nádhernou podívanou!

Jak se asi kapři chovají v přirozeném prostředí, když zrovna nejsou pod neustálým rybářským tlakem? Tahle myšlenka se už prohnala hlavou asi každému kaprařovi mnohokrát. A s postupem času, kdy se neustále vylepšuje kamerová technika, dostáváme čím dál více odpovědí. Dnes jsou na internetu dlouhé záznamy podvodních videí, které ukazují chování kaprů v jejich přirozeném prostředí.

Firma NASH na to šla ale jinak. Tihle chlapíci natočili hejna kaprů v jejich přirozeném prostředí ze vzduchu. A panečku, je to krásná podívaná! Naprosto dechberoucí! Nic netušící kapři dovádějí pod dronem s kamerou. A nám se tak naskýtá perfektní představení, které musí bavit každého milovníka kaprů! Vychutnejte si toto nádherné video!

 

ZAMYŠLENÍ: Jak chytat kapry z hladiny?

Při koukání na dovádění kaprů u hladiny asi každého rybáře napadne jedna věc – jak vyzrát na ryby, které se drží ve vrchní části vodního sloupce? Ta odpověď je jednoduchá – Zig Rig. Jedná se o typ návazce, který nám umožní lov i pasivních kaprů u hladiny. A Zig Rig perfektně funguje i na trofejní ryby! Pojďme se podívat na několik komponentů, které by se mohly hodit…

lk_baits_zig_rig_pop_upLK Baits ZIG RIG POP-UP

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Tohle je revoluce! Toto pěnové boilies od českého výrobce LK Baits, patří už několik sezón k naprostým hitům ve světě kaprařiny. A není se čemu divit! Tato nástraha nabízí několik perfektních vlastností, které dělají z tohoto boilies perfektní „zbraň“ na pasivní kapry. V čem je tato nástraha tak skvělá? Například v tom, že velice dobře přijímá nejrůznější esence, dipy nebo tekuté potravy. Navíc, v této nástraze zůstanou tekuté atraktory po velice dlouhou dobu. A to při lovu kaprů u hladiny potřebujeme! Pokud hledáte kvalitní nástrahu na pasivní kapry, kteří se za slunečných dní drží u hladiny, právě jste ji našli!

 

zig-rigPlovoucí pěna FOX Zig Aligna HD Foam      

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť

Asi není kapraře, který by neznal tuto perfektní nástrahu od věhlasné firmy FOX. Princip této plovoucí pěny je naprosto jednoduchý. Stačí, když rybář trochu pěny odřeže z válečku a nastraží ji do speciálního zig_rig_foxpřevleku FOX Zig Aligna Sleeves. Na háčku tak rázem vznikne naprosto perfektní nástraha pro chytání kaprů ve vrchní části vodního sloupce nebo přímo na hladině. Obrovská síla této nástrahy tkví v jejím zbarvení. Plovoucí pěna od FOXe se vyrábí hned v několika výrazných zbarveních, které jdou ve vodním sloupci nebo na hladině perfektně vidět. Tohle prostě nemá chybu! Z naší zkušenosti víme, že nejlépe funguje plovoucí pěna červené a žluté barvy. Určitě vyzkoušejte!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Chyť a pusť a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -