DomůAkční nabídkaAKČNÍ SET: Levný rybářský stojan + rybářské signalizátory za pár korun! Nakupujte...

AKČNÍ SET: Levný rybářský stojan + rybářské signalizátory za pár korun! Nakupujte výhodně!

- Reklama -

Levný rybářský stojan patří k oblíbeným součástem rybářské výbavy. A to zejména proto, že s rybářským stojanem odpadá ta nepříjemná starost, kde zapíchnout vidličku a jestli vše bude držet tak, jak má. Proč to komplikovat? Na dnešním rybářském trhu jsou k dostání levné rybářské stojany za pár korun, které okamžitě postavíte a sbalíte, a vždy máte jistotu, že budete mít pruty pevně „ukotveny“ a nepoškodí se vám při pádu. Navíc, na trhu jsou k dostání výhodné sety, které obsahují jak stojan, tak i signalizátory se swingery.

 

Stojan MIVARDI Premium (ZDARMA hlásiče a swingery)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších akčních setů na rybářském trhu. K šikovnému stojanu na pruty dostanete hlásiče a swingery ZDARMA! Celý akční set je k dostání za pár korun! Co tento akční set obsahuje?

Tripod PREMIUM: Jedná se o kvalitní stojan na pruty, který je zhotoven z aluminové slitiny. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností, a to i při používání v extrémních podmínkách. Navíc, tato slitina je lehká, takže celková váha stojanu je opravdu zanedbatelná. Nesmíme opomenout ani šikovnou konstrukci, která slibuje obrovskou stabilitu i na těžkých terénech.

Pro začátečníky: Pro stabilitu tripodu je klíčové, aby byla vepředu jedna noha (viz video) – pokud dáte dopředu dvě nohy, stojan se může převrhnout směrem dopředu (například, když budete mít utažené brzdy na navijácích a zabere kapr).

Hlásiče Sounder Easy: Šikovné hlásiče, které slibují spolehlivé fungování i při používání v těžkých podmínkách. Tyto hlásiče jsou pochopitelně voděodolné, takže ani silný liják vaše rybaření nezkomplikuje! Velkou výhodou je, že tyto hlásiče mají zdířku pro připojení swingeru nebo příposlechu, což je hodně praktické zejména při rybaření v noci. Samozřejmostí je, že na hlásičích lze navolit tón a hlasitost hlásiče. Hlásiče jsou vybaveny dvěma diodami (1 paměťová). A dalším velkým plusem je, že diody ukazují i směr záběru (barvou diody). Tohle je hodně praktické!

Swingery Swingam Easy: Praktické swingery, které po připojení do hlásiče luxusně svítí, což rybář ocení při snížené viditelnosti. Swingery jsou vybaveny posuvným závažím, což umožňuje si navolit napnutí vlasce. Tento swinger nemusíte používat pouze s hlásiči v této sadě. Ne! Swingery lze zapojit do všech hlásičů s 2,5 mm jack konektorem. Další vychytávkou je, že do swingeru lze připevnit chemické světýlko.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné rybářské stojany nejvýhodněji na Chyť a pusť!

Rybářský e-shopu Chyť a pusť je „domovem“ levných rybářských stojanů. Na tomto rybářském e-shopu si můžete vybrat z velmi široké nabídky rybářských stojanů, přitom vaše peněženka „neutrpí“ přílišnou ztrátu peněz. Nakupujte chytře, výhodně a levně! Rybářské stojany na Chyť a pusť patří k nejlevnějším na trhu!

Levné rybářské stojany si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -