DomůAkční nabídkaANGLICKÁ DOKONALOST: Špičkový rybářský batoh, do kterého narvete hromadu vybavení!

ANGLICKÁ DOKONALOST: Špičkový rybářský batoh, do kterého narvete hromadu vybavení!

- Reklama -

Batoh pro rybáře je velice důležitou součástí rybářské výbavy! Právě kvalitní batoh pro rybáře zajišťuje pohodlnou přepravu ostatního rybářského vybavení k vodě. Velkou výhodou je, pokud náš rybářský batoh nabízí více prostorných kapes, do kterých se vejdou krabičky, penály, ale i další drobnosti. Nakonec si tak můžeme celou výbavu pohodlně odnést na zádech. My jsme si jeden takový batoh pro rybáře skutečně zamilovali! Jedná se o rybářský batoh od renomované společnosti Wychwood z Anglie. Tenhle je fakt perfektní!

 

Rybářský batoh Wychwood System Select Rover Rucksack (dostupný už jen větší model)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový batoh pro rybáře za velice rozumnou cenu! Tento rybářský batoh vás zaujme ihned na první pohled jak svým designem, tak použitým materiálem. Ano, batoh je ušitý z tvrdé a odolné látky, která slibuje dlouhodobou výdrž a bezproblémové používání. K dlouhodobému používání výrazně napomáhají i silné zipy a jezdci – žádné zasekávání, žádné rozjíždění – vše funguje tak, jak má!

Největší předností tohoto batohu je jeho prostor. Tento rybářský batoh Wychwood nabízí celou řadu kapes, do kterých můžete narvat ohromnou spoustu vybavení – doklady, krabičky s bižuterií, tuby s PVA punčochami, ale i nástrahy, krmení a elektroniku. Vše máte krásně po ruce, vše si můžete díky spoustě rozměrných kapes krásně rozdělit. Velkou výhodou je i zabudovaný „penál“ pro drobnosti – vhodné pro uložení nůžek, jehel a vrtáků (viz přiložená video-recenze).

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Rozměry tohoto batohu pro rybáře jsou 45 x 45 x 28 centimetrů. Jde o menší model (batoh je dostupný v několika velikostech). Díky rozložení jednotlivých kapes ovšem i do tohoto menšího ruksaku naskládáte obrovské množství věcí – my osobně máme pro jednodenní vycházky raději tento menší model. Velmi příjemné jsou i voděodolné prvky. Například na dně batohu naleznete voděodolný povrch, anebo celý batoh můžete zabalit do voděodolné pláštěnky, takže vám věci uvnitř batohu zůstanou krásně v suchu. Velice chytré!

Tento rybářský batoh je naprosto dokonalý pro vycházky k vodě, kdy chceme mít všechno krásně pohromadě. Prostě jen hodíme batoh na záda, do rukou vezmeme udice, a vše je hotovo. Luxus! Batoh se velice pohodlně nosí, a to díky krásně měkkému polstrování v zádové oblasti. Samozřejmě, polstrované jsou i popruhy. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

VĚTŠÍ MODEL BATOHU 

Samozřejmě, někteří rybáři potřebují ještě více prostoru. Pro ty je tady batoh Wychwood System Select Short Haul Rucksack. Tento model má rozměry 60 x 54 x 23 centimetrů, takže se do něj vleze výrazně více věcí, než do menšího modelu. Přitom, cena tohoto většího batohu není nijak drasticky vyšší.

I tento batoh je vyroben z kvalitního materiálu, který vydrží používání i v těžkých podmínkách u vody. Samozřejmostí jsou bytelné zipy a jezdci, a také hromada prostorných kapes, do kterých se vleze velká spousta nezbytností. Pokud hledáte více prostoru, pak sáhněte po tomto batohu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -