Domů Akční nabídka Anglická kvalita: Nadupaný vlasec pro daleké nahazování! V čisté vodě skoro „neviditelný“

Anglická kvalita: Nadupaný vlasec pro daleké nahazování! V čisté vodě skoro „neviditelný“

- Reklama -

Kvalitní vlasec je základem úspěchu! Můžeme mít ty nejlepší pruty, anebo nejkvalitnější navijáky, ale pokud podceníme vlasec na kapry, pak se okamžitě můžeme rozloučit s úspěchem. Jenže! Současný trh nabízí hromadu zajímavých kaprových silonů, a některé ani nejsou nikterak drahé. Ovšem! Ve chvíli, kdy rybář vidí nízkou cenu, tak se začne bát nižší kvality. To je zbytečné! I levnější silony na kapry mohou nabídnout super kvalitu. Tak jako například špičkový vlasec na kapry od anglické společnosti ESP! Do tohoto vlákna se okamžitě zamilujete…

 

Vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono (1000 metrů)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalý vlasec na kapry, který je dostupný za fakt luxusní peníze! Ano! Tento kaprový silon je k dostání v praktickém návinu o délce 1000 metrů, takže rybář bez nejmenších problémů navine i dva prostorné, kaprové „budíky“. Ale zpátky k ceně: Když si to rybář rozpočítá na jeden metr, tak toto vlákno je k dostání za super nízké peníze. Super!

Ale u vlasce samozřejmě nejde jen o cenu, ale i o kvalitu. Ta je prostě klíčová! Co se týče kvality, tak se na tento kaprový vlasec ESP Crystal Carp Mono můžete stoprocentně spolehnout. Vlákno je vyrobeno z prvotřídních materiálů, díky kterým má tento silon luxusní pevnost a odolnost. Skutečně! Pevnost v uzlu je naprosto spolehlivá, takže zdolávání i velkých kaprů je bezproblémové. To samé platí o odolnosti: Díky ní může s tímto vláknem chytat i na terénech s vysokým výskytem podvodních překážek, anebo na kamenech. Bomba!

Obrovskou zbraní tohoto vlasce je průhledné zbarvení, které dělá z tohoto vlasce „neviditelné“ vlákno i v hodně čisté vodě…

Jak už název vlasce napovídá, tak toto vlákno má průzračné zbarvení. A to se fakt hodí! Díky této vlastnosti nejde kaprový vlasec od anglické firmy ESP vidět ani v průzračně čisté vodě (například na jaře, podzim a v zimě). Takže ani zkušený nebo opatrný kapr nerozpozná zradu! Proto toto vlákno rádi používají zkušení rybáři na silně prochytávaných vodách, kde rozhodují i ty nejmenší detaily.

Velkou výhodou je pochopitelně i minimální paměť vlasce. Díky tomu se na vlákně nevytváří nepříjemné obloučky a jiné nerovnosti, které potom dělají „nepořádek“ v očcích prutu při hodu. Díky tomu, že vlasec je krásně rovný, tak bez nejmenších problémů prochází očky, ve kterých nevzniká přebytečné tření. Takže naše montáž letí opravdu daleko! I proto je tento vlasec tak oblíbený na rozlehlých lokalitách, kde je nutné daleko házet.

Dokonalý vlasec Crystal Carp Mono od anglické firmy ESP!

Levný vlasec na kapry ESP Crystal Carp Mono je k dostání v několika průměrech. Rybáři si mohou toto vlákno vybírat v průměrech 0,30 mm, 0,325 mm, 0,35 mm nebo 0,37 mm. Všechna vlákna nabízí opravdu prvotřídní kvalitu! Pokud se ptáte na náš nejoblíbenější průměr, tak my volíme 0,325 mm. Jedná se o vlákno, které i v takto hrubém průměru skvělé prochází očky při hodu, zároveň ale nabízí větší pevnosti a odolnost oproti tenčím vláknům. Tohle je fakt super!

Pokud si kladete tu otázku, jaký vlasec na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na toto vlákno od věhlasné anglické společnosti ESP. Vlasec na kapry Crystal Carp Mono nabízí perfektní odolnost, vynikající pevnost, nízkou paměť, ale také nenápadné zbarvení. A to vše za super nízkou cenu, která je v přepočtu na jeden metr opravdu hodně nízká. Tohle je dokonalý vlasec na kapry!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: ESP

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -