DomůAkční nabídkaChytání kaprů na jaře: Nejsmradlavější nástraha na krmítko, kterou kapři milují!

Chytání kaprů na jaře: Nejsmradlavější nástraha na krmítko, kterou kapři milují!

- Reklama -

Lov kaprů na začátku sezóny je docela specifickou disciplínou. Proč? Tento lov totiž kolikrát komplikuje nízká teplota vody, která brání spolehlivému šíření atraktivních pachů z nástrah a z krmení. Ovšem! Existují takové přísady, které se dobře šíří i v hodně studené vodě. Co například? Například extrémně páchnoucí odéry, které dokážou vytvořit hodně koncentrovanou pachovou stopu i v ledově studené vodě. Ano! Teď mluvíme o nástrahách s příchutí hnijícího červa od české firmy KAPRPRO. Na tyhle to spolehlivě bere i v hodně studené vodě na začátku sezóny…

 

Extra extrudy KAPRPRO (hnijící červ)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Dokonalá nástraha na začátek sezóny do studené vody! Extra extrudy od české rodinné firmy KAPRPRO jsou jako dělané do těchto podmínek. Proč? Tyhle nástrahy nabízí skvělé vlastnosti, které fungují právě i na pasivnější kapry na začátku sezóny, kdy ještě nejsou po zimě tolik aktivní. K vysoké atraktivitě těchto nástrah pochopitelně přispívá velmi silná vůně/smrad. Ano! I tyhle nástrahy jsou k dostání v dnes již legendární příchuti hnijící červ.

Extra extrudy hnijící červ mají neskutečně silný odér, který dokáže i za hodně nízkých teplot vytvořit silnou pachovou stopu. Takže i když na háček napíchnete jednu nebo dvě malé kuličky extrud, tak přesto bude tohle sousto neuvěřitelně páchnout. A to mají kapři moc rádi! Tento odér totiž skvěle „napodobuje“ živočišnou potravu, kterou kapři po zimě aktivně vyhledávají.

Extra extrudy se vyrábí i v jiných příchutích…

Další obrovskou zbraní této jednoduché nástrahy na krmítko je to, že skvěle plave. To je zásadní! Nástraha se tak po vhození do vodního prostředí krásně nadzvedne nad dno, takže jde nádherně vidět. To se hodí právě na začátku sezóny! Proč? Protože v tuhle chvíli bývají terény na našich revírech silně zanesené odumřelou vegetací. A právě extrudy se nad tyhle nánosy skvěle nadzvednou, takže půjdou vidět. Je ale zapotřebí použít odpovídající velikosti háčku!  

VIDEO: Takto vypadají extra extrudy od české firmy KAPRPRO

Silnou zbraní „hnijících“ extrud je i jejich bílé zbarvení, které jde skvěle vidět i na hodně zaneseném nebo bahnitém dně. A to je hodně důležité! Protože kapři velmi dobře vidí kontrastní věci – tedy bílé předměty na tmavém podkladu. Na tohle myslete!

A nesmíme ani zapomenout na perfektní průměr nástrah! Extra extrudy KAPRPRO mají dokonalou velikost na začátek sezóny, která je velmi atraktivní i pro pasivnější ryby. Takže i když ryba nebude mít hlad, stejně po extrudách „čapne“. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Vyrobte si extra páchnoucí krmení hnijící červ!

K těmto super páchnoucím extrudám od české firmy KAPRPRO je dobré používat i takové krmení, které podobně páchne. Jak to udělat? KAPRPRO přímo nabízí levné krmné směsi hnijící červ, které stačí jen navlhčit vodou, a pak dát do krmítka. Aby mělo krmení na kapry větší grády, pak doporučujeme do něj nalít i CSL s příchutí hnijící červ. Co se stane? Rázem vyrobíte neuvěřitelně silnou návnadu, která bude lákat kapry i v hodně studené vodě. Tohle je fakt super!

Veškeré komponenty – krmenou směs nebo CSL v pčíchuti hnijící červ – lze obstarat na e-shopu rodinné firmy KAPRPRO za super nízké ceny. Ano! Například jejich krmné směsi patří k nejlevnějším na rybářském trhu, to samé platí o tekutých CSL…

VIDEO: Jak vyrobit super páchnoucí krmení na kapry? Tady je jednoduchý návod!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -