DomůAkční nabídkaBrutální akce! Nadupaná lehátka pro rybáře FOX výrazně levněji! Ušetřete balík peněz!

Brutální akce! Nadupaná lehátka pro rybáře FOX výrazně levněji! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Lehátka pro rybáře patří k neodmyslitelným součástem rybářské výbavy pro pobyt v přírodě. Pokud rybář nemá po ruce kvalitní lehátko pro rybáře, které nabízí pohodlnou matraci a bytelnou konstrukci, pak se po několika dnech může cítit jako „pytel plný rozlámaných kostí“! Prostě, aby se rybář u vody dobře vyspal, je zapotřebí mít kvalitní rybářské lehátko. To ale neznamená, že za něj musí vysolit balík peněz! To ani náhodou! Existuje jednoduchý způsob, jak si obstarat super pohodlné lehátko pro rybáře od věhlasné firmy FOX, které ale stojí výrazně méně peněz…

Nákup na zahraničním e-shopu! Ano, přesně tak! Právě na zahraničních e-shopech bývají produkty od věhlasných firem mnohem levnější. A nejinak tomu je u nadupaných lehátek pro rybáře FOX, které si na zahraničním e-shopu můžete obstarat výrazně levněji. Ta úspora je fakt citelná! A nemějte obavy ohledně dopravy! Balíky z tohoto zahraničního e-shopu vozí český přepravce PPL, takže doprava je velice rychlá a spolehlivá (trvá okolo 2 až 3 dnů).

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Lehátko pro rybáře FOX EOS

Vynikající řada rybářských lehátek od anglické společnosti FOX, která se vyznačuje perfektními vlastnostmi. Tato lehátka nabízí naprosto luxusní matrace, které jsou příjemné na dotek, a které slibují maximální komfort při spánku. Jednotlivé modely lehátek mají různě velké matrace, čemuž je při výběru lehátka nutné věnovat trochu pozornosti. Jaké lehátka pro rybáře si můžete vybrat?

 

Lehátko FOX EOS 3

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Nádherné lehátko pro rybáře od věhlasné anglické společnosti FOX, které každého rybáře okamžitě zaujme velkým prostorem. Délka matrace je 220 centimetrů, takže na lehátku se velmi pohodlně vyspí i hodně urostlý rybář. Tohle je prostor „jako blázen“! Samozřejmostí je pevná konstrukce, která má 6 teleskopických nohou, které lze nastavit do výšky od 32 do 44 centimetrů. Lehátko má perfektně polstrovanou matraci, která zaručuje maximální komfort i při dlouhé výpravě u vody. Z ní vás záda rozhodně bolet nebudou!

Toto lehátko pro rybáře od renomované anglické společnosti FOX je dostupné na česko-slovenských e-shopech nejčastěji za necelých 5000 korun, když se ale podíváte na rakouský e-shop HIKI.cz, pak zjistíte, že tady jej můžete koupit za necelé 4000 korun. OK, je třeba připočíst ještě necelé dvě stovky za dopravu, ovšem i tak je úspora prostě značná. Přitom balík vám doveze český dopravce PPL, který je známý svou rychlostí, takže tento balík budete mít doma nejpozději do 3 dnů…

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Lehátko FOX EOS 2

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Další model perfektního rybářského lehátka s „vyraženou liščí hlavou“ od anglické společnosti FOX. Toto lehátko má rozměry 215 x 89 centimetrů, takže i tato matrace nabízí dostatek prostoru i pro hodně urostlého rybáře. Konstrukce lehátka FOX EOS 2 je rovněž šestinohá. Nohy lze nastavit do výšky od 32 do 44 centimetrů.

Lehátko pro rybáře FOX EOS 2 na česko-slovenských e-shopech nejčastěji stojí okolo 4400 korun. Zase: Pokud ale půjdete na rakouský e-shopu HIKI.cz pak zjistíte, že toto samé lehátko můžete mít za něco málo přes 3700 korun. Ano, je zapotřebí započíst dopravu, ovšem celková cena celého produktu je i tak o dost výrazně levnější. Nakupujte chytře a ušetřete!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. To reklama na hiki je už otravná, jen by mě zajímalo jestli admin někdy tento e-shop navštívil. Většina zboží totiž není skladem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -