Domů Akční nabídka BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Přívlačové pruty za pár stovek! A ke každému naviják ZDARMA!

BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Přívlačové pruty za pár stovek! A ke každému naviják ZDARMA!

- Reklama -

Sezóna lovu dravců je za dveřmi! Konečně! Rybáři se už připravují na ten svátek, který nastane v polovině června. Připravte se taky! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá brutální výprodej přívlačového vybavení. Doslova za pár stovek si můžete obstarat geniální set – přívlačový prut s navijákem ZDARMA! Nenechte si tuhle šanci upláchnout! Upozorňujeme, že množství přívlačových prutů s navijáky je množstevně omezené…

Každý rybář loví raději jiné ryby. Některý jde rád na přehradu chytat candáty a štiky, jiná zase na řece rád „provokuje“ okouny a tlouště. Všichni si vyberou! Na rybářském e-shopu PARYS je k dostání hned několik typů udic, ke kterým dostanete naviják ZDARMA! Stačí si jen vybrat!

 

Prut OKUMA Revenger XP Combo

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tak tohle jsou ti krasavci! Prut OKUMA Revenger XP Combo patří k velmi populárním udicím. A není se čemu divit. Rybář za lidovou cenu dostane vynikající prut, který nabízí luxusní akci. Blank je dostatečně tvrdý na to, aby byl zásek úspěšný, přitom je ale krásně měkký, aby si rybář užil každé zdolávání ryby. Prut OKUMA Revenge XP Combo je vybaven odolnými SIC očky, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání. Jak už jsme naznačili výše, tyto udice jsou na e-shopu PARYS k dostání ve vícero provedeních. V jakých?

  • OKUMA Revenger XP Combo 2,7 m, 15 až 45 gramů
  • OKUMA Revenger XP Combo 2,4 m, 10 až 30 gramů
  • OKUMA Revenger XP Combo 2,1 m, 5 až 20 gramů
  • OKUMA Revenger XP Combo 2,1 m, 15 až 40 gramů
  • OKUMA Revenger XP Combo 1,8 m, 5 až 20 gramů

Jak vidíte, vybere si skutečně každý. Z nabídky si lze zvolit třeba delší a tvrdší prut pro chytání na stojatých vodách, se kterým nahodíte do větší vzdálenost. K dostání jsou ale i pruty na řeku, anebo pro lov z lodi. Těch možností je hodně!

Připomínáme, že ke každému prutu dostanete i nadupaný naviják Revenger XP zcela ZDARMA! Jedná se o spolehlivý stroj, který je vybaven japonskou multidiskovou brzdou, která výrazným způsobem zpohodlňuje zdolávání jakékoliv ryby. Tělo a rotor navijáku jsou vyrobeny z grafitu, který se vyznačuje pevností a vysokou odolností, ale také nízkou váhou, což při přívlači ocení každý rybář. Tohle je prostě bomba set za skvělé peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Obrovské slevy až 70% na umělé nástrahy Savage Gear!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá i výprodej vybraných modelů nástrah od špičkové firmy Savage Gear. Tato rybářská společnost na rybářský trh produkuje prvotřídní nástrahy, které mají špičkovou kvalitu. Výsledkem tak je celá řada trofejních ryb! Není divu, že se do těchto produktů zamilovali i čeští a slovenští rybáři. Kvalita totiž rozhoduje! Nyní jsou na tyto skvělé nástrahy slevy až 70%! Upozorňujeme, že v regálech jsou poslední kusy!!! Takže kdo dřív přijde, ten dříve chytá…

Zlevněný sortiment Savage Gear je dostupný ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -