Domů Akční nabídka BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové „děličky“ na kapry za super nízké ceny! Za 1000...

BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové „děličky“ na kapry za super nízké ceny! Za 1000 korun dostanete 2 pruty!

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS si připravil naprosto brutální akci! V nabídce tohoto populárního e-shopu nyní naleznete špičkové „děličky“ na kapry za super akční ceny! Jedná se o perfektní pruty na kapry, které jsou vhodné na většinu našich tuzemských vod. Jedná se totiž o oblíbené „univerzály“, které jsou vhodné jak na stojaté, tak i tekoucí vody. Tyto pruty za skvělé ceny pochází z dílny renomovaného výrobce OKUMA. Upozorňujeme, že pruty bleskurychle mizí! Proto neváhejte, abyste tuto geniální nabídku neprošvihli! Na skladě je posledních několik kusů!!!

 

Prut OKUMA G-Force Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní kaprové pruty od renomované firmy OKUMA jsou k dostání za opravdu luxusní cenu! Doslova za několik stovek dostanete 2 našlapané „děličky“, které nabízí celou řadu parádních vlastností. Zaprvé: Díky použití prvotřídních materiálů jsou tyto pruty krásně lehké, přitom dostatečně tuhé pro to, abyste se do nich mohli při nahazování opřít. Akce těchto prutů OKUMA G-Force Carp je opravdu brilantní a rybář i díky ní cítí každý výpad zdolávané ryby! Tohle je parádní zážitek!

Tyto pruty se vyrábí v 3,66 metrovém provedení a gramáži 3lb. Díky těmto hodnotám je tento prut vhodný jak pro lov na stojatých, tak i tekoucích vodách. Jestli hledáte kaprové „děličky“ za pár korun, pak sáhněte po těchto od špičkové firmy OKUMA. Levněji to snad už ani nejde…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojan na pruty Ron Thompson Rod Pod Lux 3-rod

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nepřehlédněte! Po delší odmlce je na e-shopu PARYS znovu dostupný parádní stojan od firmy Ron Thompson. Jedná se o velice povedený stojan na 3 pruty, který je nádherně lehký a skladný. Ale nebojte se! Tento stojan je díky bytelné a chytré konstrukci opravdu stabilní. Na stojanu jsou výškově nastavitelné nohy, díky čemuž spolehlivě drží na téměř jakémkoliv povrchu. Všimněte si i bytelného středu stojanu, který zaručuje vynikající stabilitu při rybaření. Paráda!

Co je na tomto stojanu naprosto nejlepší? Jeho cena! Za super nízké peníze dostanete kvalitní stojan, který bude u vody bezproblémově sloužit. Za takovou cenu takto kvalitní stojan budete shánět opravdu jen velice složitě. Nenechte si ujít šanci na výhodný nákup! Tohle je prostě paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -