DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Masakr! Špičková kaprová dělička za 500 korun! Poslední kusy!

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Špičková kaprová dělička za 500 korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Cenové šílenství! Na rybářském e-shopu PARYS jsou momentálně k dispozici nadupané kaprové děličky Ron Thompson v akci 1+1 ZDARMA! A když si celkovou cenu tohoto akčního setu vydělíte dvěma, pak výsledná cena je méně jak 500 korun za kus! Pozor! Upozorňujeme, že se jedná o speciální akci, která je množstevně omezena. Takže, kdo dříve přijde, ten dříve chytá! Tohle je jedinečná šance na suprově výhodný nákup! Ale pospěšte si! Zásoby se rychle tenčí!

 

Kaprová dělička Ron Thompson Refined Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Základní model kaprové děličky od firmy Ron Thompson. Tyto pruty jsou k dostání za opravdu vynikající cenu! Vlastnosti ale tohoto prutu jsou skutečně solidní. Kaprová dělička Ron Thompson má krásnou akci, což rybář ocení jak při nahazování, tak ale při zdolávání. Díky akčnímu blanku jde cítit každý výpad zdolávané ryby, což výrazně umocňuje požitek z lovu.

Prut je osázen kvalitními SIC očky, které bez nejmenších obtíží vedou navazovací materiál při nahození bez zbytečného tření. Díky tomu jsme schopni s touto udicí nahazovat opravdu daleko. Super! Parádní je taky bytelné sedlo na naviják, které má pružnou vložku. Ano, jedná se o základní model prutu, ovšem jeho vlastnosti jsou za tu cenu suprové! Tyhle pruty vám budou stačit na většinu tuzemských vod.

Kaprové děličky Ron Thompson Refined Carp jsou k dostání ve dvou provedeních. Rybář si může vybrat mezi dvou nebo třídílnou udicí. Dvoudílné pruty se vyrábí v délce 3,66 metrů a gramážích 3,25 nebo 3lb. Trojdílný prut je potom k dostání v délce 3,66 metrů a gramáži 3lb nebo v délce 3,3 metrů a gramáži 3lb. Je jen na vás, jakou udici potřebujete!

Upozorňujeme, že tato akce je množstevně omezena! V regálech na skladě leží poslední páry těchto parádních prutů. Rozhodně si nenechte ujít šanci na velmi výhodný nákup! Pospěšte si! Zásoby se rychle tenčí…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Při registraci na Parys.cz se cena ještě více sníží! Nakupujte výhodně!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -