Domů Akční nabídka CENOVÁ BOMBA: Nadupaná kaprová dělička za 550 korun! Akce je časově omezena!

CENOVÁ BOMBA: Nadupaná kaprová dělička za 550 korun! Akce je časově omezena!

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k těm nejpopulárnějším na trhu. A zejména pak dvoudílné pruty v délce 366 centimetrů a v gramáži 3lb. Právě tyhle pruty jsou takzvanými univerzály, které se hodí na nejrůznější typy vod jak na nahazování, tak i vyvážení. Mnoho rybářů si myslí, že kvalitní kaprové děličky musí stát balík peněz. Není tomu tak! Na rybářském e-shopu PARYS si nyní můžete obstarat perfektní kaprové děličky Starbaits za super nízkou cenu. Pojďme se na tyhle rybářské pruty podívat zblízka…

 

Kaprová dělička Starbaits CCR (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou ony! Perfektní kaprové děličky od firmy Starbaits. Tyhle pruty mají délku 3,66 metrů a gramáž 3lb. To znamená, že jde o „univerzální“ udici, se kterou nahodíte daleko od břehu, ale přitom délka prutu je vhodná i pro pohodlné zavážení. Gramáž je pak plně dostačující pro daleké nahazování, ale blank je přitom krásně měkký, takže rybář cítí každý výpad zdolávané ryby.

Prut Starbaits CCR je osázen kvalitními SIC očky, které bezproblémově vedou navazovací materiál při nahození. Žádné přebytečné tření, které by zkracovalo délku hodu! Dalším plusem je dobře zpracovaná rukojeť s EVA prvky, která se velice dobře drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Zásadní je i kvalitní sedlo na naviják. To je zpracováno z prvotřídních materiálů, které slibují bezproblémové a dlouhodobé používání. Sedlo je rozměrné, takže se do něj vleze i patka většího kaprového navijáku.

Samozřejmě, na prutech Staribaits CCR je nejvíce sexy jejich cena. Tyto pruty jsou dodávány v páru, a když si to rozpočítáte, pak jedna dělička vyjde na 549 korun. Tohle je prostě famózní cena! Nakupujte chytře!

Na prutu se nám líbí i elegantní barevné provedení – nenápadně matné zbarvení vypadá fakt luxusně! A stříbrně zbarvené nápisy dodávají celému prutu punc kvality a luxusu. Tohle je fakt super! Jen málokdo by si mohl pomyslet, že tyhle pruty jsou k dostání za necelých 550 korun!!!

Upozorňujeme, že akce je množstevně omezena! Na skladě leží určený počet kusů, které po vyprodání zásob nebudou již k dispozici. Proto pokud hledáte levnou kaprovou děličku, teď máte šanci na výhodný nákup! Nenechte si ujít tuhle jedinečnou příležitost!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -