DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Obrovské slevy na spacáky pro rybáře! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Obrovské slevy na spacáky pro rybáře! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá likvidace skladových zásob perfektních rybářských spacáků od firmy Prologic. Nyní si můžete obstarat spacák pro rybáře za fakt libovou cenu! Vyberte si kvalitní rybářský spacák, za který nedáte majlant! Upozorňujeme, že se jedná o výprodejovou akci. Počet kusů je značně omezen a rychle se ztenčuje! Proto na nic nečekejte a vyberte si nový spacák na ryby, který vám nabídne maximální komfort…

 

Spacák pro rybáře Prologic Thermo Armour 4S Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborný rybářský spacák za fakt luxusní cenu! Za podobný spacák byste zaplatili o tisíce korun více – však taky, původní cena byla mnohem vyšší! Využijte bombastické slevy! Spacák pro rybáře Prologic Thermo Armour 4S je vyrobený z kvalitních materiálů, které slibují maximální pohodlí u vody.

Tak například: Vnější povrch je zhotoven z voděodolného materiálu, díky čemuž se dovnitř spacího pytle nedostane vlhkost. Uvnitř spacáku je měkký materiál Rip-Stop, který má vynikající izolační schopnosti, přitom je ale luxusně prodyšný. Díky tomu se uvnitř spacího pytle nesráží vlhkost, takže rybář je neustále v suchu a v teple. Komfort spacáku je od -7 do +10 stupňů Celsia.

Velmi důležité jsou i rozměry. Ty jsou 210×90 centimetrů. Tohle jsou naprosto dostačující míry, které jsou vhodné i pro urostlejší rybáře. Díky velkým rozměrům rybáře nikde nic nesvírá, takže spánek je maximálně pohodlný. Na druhou stranu ale spacák není ani příliš prostorný, tudíž se během mrazivých nocí velice rychle prohřeje.

Tento spacák pro rybáře nabízí TOP vlastnosti. Je vyrobený z kvalitních a funkčních materiálů, díky kterým je rybář v suchu a v teple za každého počasí. Pokud hledáte kvalitní spacák pro rybáře, nenechte si ujít tuto perfektní nabídku! Ta sleva je prostě lákavá!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Spacák pro rybáře Prologic Thermo Armour 3S Comfort Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jezdíte na ryby spíše přes léto a zkraje podzimu? Pak si vyberte tento luxusní spacák pro rybáře Prologic Thermo Armour 3S Comfort. Jedná se o parádní rybářský spacák, který má tepelný komfort od 0 do 10 stupňů Celsia. Z toho tak vyplývá, že tento spací pytel je nejlepší právě do zmíněného období.

Na tomto spacáku máme rádi to, že je krásně lehký, a vždy připraven pro rychlé sbalení k vodě. Vnější strana je vyrobena z materiálu Rip-Stop polyester 210T, uvnitř spacáku pak najdete materiál polyester 190T. Tyto dva materiály jsou výborné v jejich prodyšnosti, takže uvnitř spacího pytle se nesráží vlhkost – přebytečná vlhkost je odváděna ze spacáku pryč, a proto je třeba tento spacák vhodný pro letní spaní u vody. V tomto období máme tento spacák velmi rádi.

Dalším plusem je velký rozměr spacáku. Ten je 215×95 centimetrů, což je naprosto famózní prostor. I proto je tento spacák vhodný pro urostlejší rybáře. Ani většího rybáře při spánku v tomto rozměrném spacáku nic nesvírá, takže pohodlí je maximální! Vyberte si skvělý spacák za luxusní cenu a ušetřete!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -