skingbranding-banner

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Luxusní stojan na pruty za méně jak 1000 korun! Omezený počet kusů!


Už jsou zase skladem! Extrémně populární stojany na pruty od české značky Giants Fishing se po odmlce objevily na česko-slovenském trhu! A to odstartovalo lavinu zájmu ze strany rybářů. Ono se není čemu divit! Tyhle levné stojany na pruty od české značky zaujmou právě hodně nízkou cenou. Přesto! I když jsou tyto levné stojany k dostání za pár korun, tak nabízí velmi zajímavé vlastnosti. Pokud tedy uvažujete, jaký stojan na pruty vybrat, pak se podívejte i na tento! Třeba vám bude bohatě stačit…

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je on! Super levný stojan na pruty od české značky Giants Fishing, který díky extrémně nízké ceně patří k nejlevnějším na trhu. Fakt! Jen těžko budete hledat levný stojan na pruty v takové kvalitě a za takové peníze. A přitom nabízí zajímavé vlastnosti. Co například?

Velkým pozitivem tohoto stojanu je jeho jednoduchá konstrukce. Díky tomu tento stojan na pruty postavíte a zase sbalíte během pár okamžiků u vody. Nikde není nutné nic složitě šroubovat. I přesto, že konstrukce stojanu je jednouchá, tak přitom nabízí velmi zajímavou stabilitu. Takže i když bude u vody silně foukat, tak máte jistotu, že vaše pruty budou v bezpečí.

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3 lze různě polohovat. Jeho výšku si rybář může nastavit od 37 do 50 centimetrů, takže si pruty dá přesně do takové výšky, do jaké potřebuje. Co se týče délky, tu lze také nastavit. Rozměry nastavitelné délky stojanu od Giants Fishing se pohybují od 83 do 128 čísel, takže stojan je tak vhodný na různě dlouhé udice. Super!

Velkou výhodou tohoto stojanu na pruty od české značky Giants Fishing je jeho nízká váha. Díky tomu je tento stojan velmi vhodný i na jednodenní vycházky, které trvají jen pár hodin. Ale přitom není možné použít vidličky. V takovém případě prostě stačí vzít tašku, kterou dostanete, s tímto stojanem a jít k vodě. U tohoto lehkého stojanu máte jistotu, že se nepronese při cestě k vodě…

Pokud hledáte levný stojan na pruty, který ale dokáže nabídnout spolehlivé vlastnosti, pak se rozhodně podívejte na tento od Giants Fishing. Levný stojan na pruty Rod Pod TR 3 je perfektně lehký jednoduchý, přitom ale nabízí dostatek místa pro rybářské pruty, které jsou osázené i velkými kaprovými navijáky. Tenhle stojan je fakt super! Ale bacha! Počet kusů levných stojanů je omezen…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské stojany za nejnižší ceny!

Hledáte jiný stojan na pruty? Pak se podívejte na široký sortiment rybářských stojanů na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Právě tady naleznete neuvěřitelné množství rybářských stojanů nejrůznějších typů a od nejrůznějších značek. Hledáte klasický stojan na pruty? Anebo snad tripod? A chcete ho od české nebo zahraniční značky? Na Chyť a pusť si vyberete! Vše za nejnižší ceny! Vybavte se na novou rybářskou sezónu a vyberte si rybářský stojan, na který se můžete vždycky spolehnout…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné stojany na pruty za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1279x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 3642x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 4140x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.