DomůAkční nabídkaCENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do...

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní stojany na pruty doslova za několik stovek! V tomto rybářském internetovém obchodě totiž probíhá luxusní slevová akce BLACK FRIDAY, díky které je 90 procent sortimentu za mnohem nižší ceny! Tak jako právě velepopulární stojany na pruty, které si nyní můžete obstarat za nepřekonatelně nízkou cenu. Ale bacha! Nezapomínejte na to, že tato slevová akce platí jen do tohoto pátku! Po tomto dni už budou tyto stojany zase za obvyklé ceny. Nepropásněte jedinečnou šanci na super výhodný nákup!

ZÍSKEJ BRUTÁLNÍ SLEVU! Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá BLACK FRIDAY – jen tento týden do pátku!!! Co to znamená? Na všechny produkty, které mají černý štítek, se vztahuje hodně tučná sleva (sleva se týká asi 90 % produktů na e-shopu PARYS)! Jak získat onu slevu? Při objednávce v košíku na e-shopu PARYS do kolonky Mám slevový kód/dárkový kupón napište BLACKFRIDAY. Po zadání tohoto kód dostanete tučnou slevu…

Nevíte si rady? Kompletní informace o slevové akci BLACK FRIDAY na rybářském e-shopu PARYS

 

Levný stojan na pruty Delphin Rod Pod BRONX

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

BLACKFRIDAY: Na tento stojan se vztahuje super akční sleva – platí jen do tohoto pátku!!!

Super levný stojan na pruty od slovenské firmy Delphin, který patří na česko-slovenském trhu k nefalšovaným hitům. A ono se není čemu divit! Tenhle levný stojan na pruty je k dostání za fakt libovou cenu. A nyní se na něj vztahuje super výhodná akce BLACK FRIDAY, která probíhá do tohoto pátku na rybářském e-shopu PARYS. Takže ta cena je ještě nižší!

VIDEO: Jak vypadá levný stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx?

I když tento stojan na pruty od slovenské firmy Delphin patří k těm nejlevnějším na rybářském trhu, tak přesto není radno jej podceňovat. Proč? Protože tento stojan na pruty nabízí fakt zajímavé vlastnosti. Jaké například? Například velmi stabilní a bytelnou konstrukci, díky které bude stojan spolehlivě držet pruty i za hodně nepříznivých povětrnostních podmínek. I když je tento stojan na pruty Delphin BRONX bytelný, tak přesto je nádherně lehký. Takže se nepronese ani při jednodenních vycházkách k vodě.

Perfektní vlastností tohoto stojanu je prostor, který nabízí pro pruty. Na tento stojan se vlezou 3 kaprové pruty i s velkými kaprovými navijáky, které se používají například na rozlehlých revírech. Šířka hrazd je 50 centimetrů. Co se týče délky stojanu Delphin BRONX, tak tu lze nastavit od 80 do 130 centimetrů, což je dostatečná délka i pro dlouhé kaprové děličky. Super!

Samozřejmostí jsou teleskopické nohy, které lze nastavit do nejrůznější výšky. Díky tomu tak rybář krásně vyrovná pruty i na hodně členitém terénu. Takže i když bude rybář chytat někde na nerovném břehu, vždy si svou „rovinu najde“. Výšku stojanu Delphin BRONX lze nastavit od 40 do 75 centimetrů. Tohle je dostačující na drtivou většinu tuzemských revírů. Perfektní!

Znova: Tento levný stojan na pruty Delphin BRONX je mezi rybáři oblíbený nejen díky jeho super nízké ceně, ale i skvělým vlastnostem. Prostě, tento stojan nabízí hromadu muziky za málo peněz! Takže pokud si lámete hlavu s tím, jaký stojan na pruty vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od slovenské firmy Delphin! Je fakt perfektní! Za ty peníze není co řešit…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -