skingbranding-banner

Jakub Vágner chytil rekordního okouna! „S tvými sponzory by tohle dokázal každý!“ kritizují ho


Známý rybář Jakub Vágner natáčel videa pro rybáře ve Španělsku. Kdekdo má španělské vody spojené hlavně s obrovskými sumci, za kterými se vydal i náš nejznámější rybář. Ale! Španělské vody jsou rovněž naprosto geniálními lokalitami pro lov obrovských okounů. Takže tuhle rybařinu pruhovaných banditů si Jakub Vágner nemohl nechat ujít. A nakonec se mu povedlo několik tamních velikánů dostat na háček. Někteří okouni byli velcí jako kapři! Jenže! Jak už je u fotografií a videí Jakuba Vágnera zvykem, i tentokrát se objevili rýpaví kritici…

Jakub Vágner asi nebude mít nikdy klid! Ve Španělsku si při natáčení nových videí užil celou řadu rybích druhů, které dosahují závratných rozměrů. U těchto fotografií bývá zvykem, že se objeví nějací kritici, kteří známého rybáře z ledačehos obviňují. Ale že se objeví i u fotografie s okounem? Pravda, tenhle okoun nebyl tak úplně běžnou rybou, protože konkrétně tento pruhovaný dravec z videa byl velký jako kapr…

TIPY A TRIKY: Jak mít více záběrů od velkých okounů nebo candátů? Vyzkoušejte tohle!

„V podběráku mám hodně výjimečnou rybu, kterou vám chci ukázat. Jsme ještě pořád ve Španělsku, kde natáčíme sérii pro můj YouTube a sociální sítě o rybách. Máme za sebou celou řadu nádherných dní, kdy jsme pro vás natáčeli. A teď jsme na okounech! Dneska jsme zažili první neskutečný den, ale chci vám ukázat takovou jednu hodně výjimečnou rybu, která se moc často nechytí. Pokuste si představit okouna, který je velký jako kapr. Tady ho máte!“ řekl Jakub Vágner ve videu na jeho facebooku, ve kterém ukázal neuvěřitelného okouna o délce 52 centimetrů.

Pak Jakub Vágner zveřejnil další video s gigantickými okouny, ve kterém se ukázala i známá rybářka Claudia Darga. A právě ta našeho nejznámějšího rybáře trumfla. Jakub Vágner nejprve ukázal dalšího trofejního pruhatce o délce okolo 47 centimetrů. Jenže i to „bylo málo“. Protože Claudia dokázala ulovit rybu o délce neuvěřitelných 53 čísel. Tohle je prostě další snový okoun, ze kterého se jen tají dech!

TIPY A TRIKY: Jak mít více záběrů od velkých okounů nebo candátů? Vyzkoušejte tohle!

Jakub Vágner kromě videí zveřejnil i krásné fotografie některých obrovských okounů. A jak to u něj bohužel bývá zvykem, objevili se i takoví, kteří si rýpli. Jako například diskutér Zdeněk, který k obrovskému okounovi Jakuba Vágnera napsal: „S tvými sponzory by tohle dokázal každý!“ Fanoušci Jakuba Vágnera tuhle poznámku ale nenechali bez povšimnutí a známého rybáře se zastali v podobě desítek pozitivních komentářů. Jako například diskutér Patrik, který napsal: „Tak zvedni pr.el a udělej pro to taky něco. Nebo zůstaň na zadku, ale když už závidíš, tak aspoň tiše.“

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Rybáři poslali už přes 20 000 korun! Odstartovala sbírka na „plovoucí vozíček“ pro rybáře

admin | přečteno: 1311x | 21.01.2021 | 1 komentář

Rybář Julius Nass, který spustil projekt přestavby klasického belly boatu …

VIDEO: Kapři a amuři „vyplivují“ háčky! Takhle to vypadá, když ryby poznají montáž!

admin | přečteno: 10716x | 21.01.2021 | Žádné komentáře

Tohle je věčné téma v rybářských kruzích! V momentě, kdy rybář nepromění …

Česko jako kaprařská velmoc? Nedaleko Pardubic vzniká gigantická linka na rybářské nástrahy

admin | přečteno: 8127x | 20.01.2021 | 7 komentářů

Zase se potvrzuje, že rčení o zlatých českých ručičkách má …

Komentáře

 • To je klasika, někomu se něco povede a na internetu je spoustu odborníků, co by to dokázali 100x líp 😀

 • SUPER

 • Jak může někdo, nedejbože rybář napsat : „S tvými sponzory by tohle dokázal každý!“ Závist? Nevyrovnaná osobnost? Klasický plnič mrazáku ze svazové vody?

 • V roce 1994 jsem na Stankovského rybníku ulovil okouna rovných 50cm. Mám ho doma celého vypreparovaného. V tu dobu tam byly běžně okouni 40 až 47 cm a ji né trofejní ryby. Chytaly jsme je na rakouské straně. Dříve za železnou oponou tam nikdo nechytal proto tam ryby dorůstaly do velkých rozměrů. 🙂

  • Dostal sem tam 45 cm, na špičce, byl výborný 🙂

 • Nádherně vybarvený kousek. Tobě i Klaudii gratulace.

 • Loni v Hradci okouni kolem 50 cm se chystali běžné

  • Chytali běžně

 • Jakubovi je to prano, ale v době kdy nesmíme ani do Norska kde potkáš akorát racky, si jede do Španěl na okouny kde je volnost mezi obyčejným rybarem a rybarem se sponzorem?

  • Pokud vim můžeš kamkoliv jen je potřeba testy.

 • Klasika jak se někomu něco povede tak hned se zvedne vlna kritiků, a odborníků na vše. Jakub je opravdu odborník a rybář který vy jak se k rybám a přírodě chovat. A jeho úspěchy určitě nejsou zadarmo. Tak přestaňte kritizovat a zvedněte zadky a taky se pokuste nejakou pěknou rybu chytit, doma u pc s prutem ve futralu jich moc nenachytate…

 • Chtěl bych poznat toho omezence co řekl, že s jeho sponzory by to dokázal každý. To musí být solidní pako.

 • No ty kráso co je na tom rekordního u nás na potoce mám okouna 55 🤣🤣🤣

 • Štěrkač Otrokovice 56 okoun. Rok 86 navnada maly okoun 5 cm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.