DomůAkční nabídkaČeští rybáři jako „dojné krávy“? Značková rybařina FOX vychází v zahraničí o tisíce...

Čeští rybáři jako „dojné krávy“? Značková rybařina FOX vychází v zahraničí o tisíce korun levněji!

- Reklama -

Značkové rybářské vybavení předních světových výrobců je pochopitelně velmi populární i v česko-slovenských regálech. I čeští nebo slovenští rybáři se při koupi značkového rybářského vybavení nebojí sáhnout hlouběji do kapsy, aby si udělali radost kvalitním produktem. Jenže! Toto značkové rybářské vybavení kolikrát vychází na zahraničních rybářských e-shopech podstatně levněji. Přitom životní úroveň Němců, Rakušanů nebo Britů je „úplně někde jinde“. Přesto naši zahraniční kolegové platí za některé stejné věci podstatně méně…

Český nebo slovenský rybář má v tomto případě několik možností. Zaprvé: Bude kupovat značkové zboží od předních světových výrobců za vyšší ceny, které jsou k vidění na našem trhu. Anebo se pak obrátí na zahraniční obchod. Ano, stále velké procento rybářů má velké otázky, jak je to třeba s dopravou, anebo s reklamací.

Uvedeme si příklad: Čeští a slovenští rybáři poslední roky rádi nakupují například na rakouském e-shopu HIKI, který má i českou mutaci (mnohdy hapruje překlad, což může komplikovat výběr zboží). Ale k nákupu: Rybář si vybere dané produkty, které chce a pak provede klasickou objednávku jako na česko-slovenských shopech. Doprava do České republiky stojí z HIKI.cz okolo 5 euro (vozí spolehlivý přepravce PPL). Balík pak rybářovi přichází z Rakouska v průměru za 2 až 4 dny. A pokud se rybářovi zboží nelíbí, může jej do 30 dnů vrátit (v balíku je například předvyplněný štítek pro poslání zpět)…

 

Věhlasná značka FOX o tisíce korun levněji…

Jedna ze světových firem, která kolikrát vychází v zahraničí podstatně levněji, je třeba kaprařská firma FOX. Tuto firmu, která má ve značce liščí hlavu, česko-slovenští rybáři milují. Ale proč za stejné produkty platit výrazně více než zahraniční kolegové z Německa, Rakouska nebo Velké Británie? Máme pro vás několik příkladů!

Předem podotýkáme, že ne všechny produkty od dané značky FOX vychází výrazně levněji. Přesto, v nabídce zahraničních e-shopu kolikrát najdete řadu produktů, které jsou prostě k dostání za naprosto nepřekonatelné ceny. A ten rozdíl je někdy fakt brutální! Jaké produkty od zahraniční značky FOX vychází například na rakouském e-shopu výrazně levněji?

Prvním příkladem je například super levný bivak pro rybáře FOX EOS 1. Tenhle rybářský bivak je u rybářů velmi populární zejména pro krátkodobé vycházky k vodě. Rybáři tento bivak milují například pro pobyt u vody na jednu noc, anebo na víkend. Velkou výhodou je skvělá skladnost bivaku, ale přitom zajímavé rozměry, které nabízí pod střechou dostatek místa (270 x 205 x 140 centimetrů). Přitom, obrovskou zbraní je i vynikající konstrukce, která je enormně stabilní i za hodně špatných povětrnostních podmínek. Cena na HIKI.cz? Jen 3950 korun! A na česko-slovenském trhu tento bivak stojí okolo 5000 korun. To je slušný rozdíl, co říkáte?

Dalším příkladem je například populární powerbanka pro rybáře FOX Halo Power Pack 96K. Tahle značková powerbanka pro rybáře je na rybářském trhu naprostým trhákem, a to zejména proto, že toto zařízení dokáže nabíjet mobilní telefony a další zařízení hodně dlouhou dobu. Například výrobce udává, že tato powerbanka nabije mobil iPhone 8 až 36krát! Tohle je pořádná zásoba energie! Rybáři tuhle powerbanku milují především proto, že vydrží i používání ve vlhkém nebo chladném počasí. Takže rybář má například na podzim jistotu, že jeho mobil „nezůstane na suchu“. Ale k ceně: Na HIKI.cz tenhle přístroj vyjde na přibližně 5200 korun, v Čechách pak na více jak 6500 korun. To je 1300 korun rozdíl!!!

A do třetice všeho dobrého: Dalším příkladem je například nadupané rybářské lehátko FOX EOS3, které nabízí fakt zajímavou plochu na spaní. Rozměr matrace na tomto lehátku je 220 x 80 centimetrů, takže na lehátku se krásně vyspí i hodně urostlý rybář. Ta matrace je fakt rozměrná! Velkou předností je i samotné zpracování matrace, které zaručuje maximálně komfortní spánek. Samozřejmostí je bytelná konstrukce s pevnými nohami, na kterých jsou protiskluzové koncovky. Tohle je prostě paráda! No, a další paráda je, že tato rybářská postel vyjde na HIKI.cz za nějakých 3900 korun, přičemž na česko-slovenském trhu jej seženete za necelých 5000 korun…

NEPŘEHÉDNĚTE: Kompletní nabídka levných produktů FOX na e-shopu HIKI.cz

Pokud vás zaujala tato možnost úspory peněz, tak věřte, že tohle byla jenom ochutnávka. Ono stačí projít sortiment rybářských potřeb a jen si porovnávat ceny. Výsledná úspora pak může být u některých produktů opravdu velmi výhodná. Ale zase: Ne všechny produkty od zahraniční firmy FOX jsou na zahraničních e-shopech výhodnější. Na to myslete!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -