DomůNovinkyVIDEO: Šílené zdolávání obrovského sumce! Na co tahle gigantická ryba zabrala?

VIDEO: Šílené zdolávání obrovského sumce! Na co tahle gigantická ryba zabrala?

- Reklama -

Tahle videa pro rybáře nás prostě nepřestanou bavit! Co je na něm zachycené? Další nádherné zdolávání obrovského sumce! Na videu se nám ale líbí to, jak je z něj patrné, že gigantickou rybu můžete chytit doslova „pod nohama“. Jako tento rybář! Ten si vzal prut, na který připevnil nástrahu na sumce a nahodil jen kousek od břehu. A pak to přišlo! Rybář dostal do prutu nefalšovanou ránu, která „připomněla kopnutí od koně“! Následoval nádherný souboj, který tomuhle rybářovi normálně závidíme…

Video začíná tak, že se rybář vydá k docela rozvodněné řece, kterou teče výrazně podkalená voda. Kdekdo by se v takovém případě otočil na patě a odjel zase domů. Tento rybář ale nehodil prut „do žita“, ale připnul na něj oblíbenou nástrahu – gumovou rybku. A tu poslal jen kousek od břehu. Někdo by si mohl pomyslet, že takto blízko u břehu přece nemůže nic chytit. Ale chyba lávky! Po chvíli totiž přišel záběr!

Bum! Prut se okamžitě po záběru ohnul do neuvěřitelného oblouku. Teď udice připomínala spíše luk! Že by byl proud v řece tak silný? Ne! Na háčku prostě byla pořádně velká ryba! Rybář tak měl co dělat, aby rybu neztratil, naštěstí se mu po chvíli podařilo dostat rybu na břehu. A pak to přišlo!

Pod rybářovýma nohama se zjevil neuvěřitelný predátor „s plnovousem“! U svatého Petra – to je prostě obrovský sumec! Jeho velikost byla hned patrná po tom, co rybář chytil sumce za tlamu. Jeho dlaň se v ní doslova ztratila. A když rybář pro vylovení sumce použil i druhou ruku, tak pořád bylo v tlamě dostatek místa. Tohle bude fakt kus! A taky že jo! Když dostal rybář sumce na břeh na podložku, pak mohl ocenit jeho mohutnost a velikost. Krásná ryba!

VIDEO: Šílené zdolávání obrovského sumce! Z tohohle se fakt tají dech!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. To nevím, jak zabrala . Když byla nástraha zaseklá v půlce těla ryby.Ryba byla podseklá. Rybář ji viděl(ocasní ploutev) a podsekl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -