DomůAkční nabídkaChytání kaprů na krmítko: Jaké nástrahy používat v létě?

Chytání kaprů na krmítko: Jaké nástrahy používat v létě?

- Reklama -

Lov kaprů v létě je velice specifický. Naše revíry jsou totiž plné teplé vody, jejichž kvalita není zrovna valná. Špinavá voda značně komplikuje viditelnost. Navíc, vysoká teplota mnohdy stojí za tím, že jsou kapři pasivní. S tím jde ale něco dělat! Je zapotřebí na háček napíchnout takovou nástrahu, která kapry okamžitě zaujme. Pojďme se podívat na několik tipů.

Při lovu na krmítko v létě je rybám zapotřebí prezentovat takovou nástrahu, kterou ve špinavé vodě dobře uvidí. Je zapotřebí si uvědomit, že sluníčko podporuje růst řas ve vodě, která se barví do zeleno-hnědého odstínu. Proto je důležité používat nástrahy v reflexivní barvě, která jde i v takto znečištěné vodě krásně vidět. A ještě něco: V teplé vodě se velmi dobře uvolňují látky, které vyváří silnou pachovou stopu. Tohle je taky hodně důležité, nezapomínejte na to!

kapr

 

Co použít při lovu na krmítko v létě?

fluo_rohlikove_boiliesFLUO rohlíkové boilies: V jednoduchosti je síla! Pečivo od pradávna patří k těm nejlepším nástrahám pro lov kaprovitých ryb. Pečivo například kaprům nebo cejnům opravdu chutná. Rohlíkové boilies je tak zaručenou nástrahou, na kterou si fakt moc dobře zachytáte.

Rohlíkové boilies má skvělou vlastnost v tom, že po nahození do vodního prostředí začne nabývat na objemu. Po chvíli tak na háčku budete mít nádherně nabobtnanou kuličku, která zaujme každou rybu v okolí. Tohle je paráda! Navíc, pečivo velmi dobře vsakuje esence, které se následně po nahození do vody i velmi dobře uvolňují do okolí. Díky tomu tak tato nástraha vytváří skutečně intenzivní pachovou stopu, která láká ryby k záběru.

svazovka_kapr

Ale! I rohlíkové boilies lze vylepšit. Existuje například i takové, které má FLUO zbarvení. Toto reflexivní zbarvení je vynikající právě do špinavých nebo zakalených vod. Díky výrazné barvě jde FLUO rohlíkové boilies krásně vidět a kapři, cejni nebo líni na něj spolehlivě berou. Tuhle nástrahu vyzkoušejte!

FLUO rohlíkové boilies je dostupné na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

lk_baits_dumbell_peletkyPlovoucí peletky:  Tohle je hit! Tato drobná nástraha má perfektní vlastnosti, které při lovu kaprů napomáhají k nádherným úlovkům. Tyto drobné peletky, jak už název napovídá, ve vodě plavou. Což má obrovskou výhodu. Nástraha po nahození se nadzvedne nade dnem a jde nádherně vidět. A to i díky velmi výraznému zbarvení. Paráda!

Co je ale největší zbraní této nástrahy? Jednoznačně její pronikavá a intenzivní vůně. lk_baits_dumbellPeletky velmi dobře drží esence, které po vhození do vodního prostředí nádherně vypouští do okolí. Vzniká tak silná pachová stopa, kterou zaregistruje každá ryba v okolí. Super zprávou také je, že tyto drobné peletky se vyrábí hned v několika příchutích. Rybář si tak může vybrat jak z ovocných, tak i masových druhů. Paráda!

Nástraha je opravdu drobná. A v tom je její obrovská síla. Kapr, cejn nebo lín tuto peletku s chutí slupnou i v tom případě, kdy jsou nasycení. Záběr přijde, protože tyto peletky jsou zajímavé, krásně voní a mají luxusní barvu. Paráda!

Plovoucí peletky jsou dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: Chyť a pusť, PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -