skingbranding-banner

Chytání kaprů na krmítko: Jakou nástrahu použít? Máme zaručené tipy!


Lov kaprů na krmítko patří k nejúspěšnějším metodám. Přitom tato montáž je velice jednoduchá. Ale i geniální! Proč? U krmítka, které je napěchováné lákavou směsí, leží i naše nástraha. A pokud k takovému krmení připlave kapr, nemůže odolat. Není se proto čemu divit, že na krmítko chytá drtivá většina tuzemských rybářů. Ta montáž prostě funguje! Jenže ani nejlepší montáž nebude fungovat, pokud nebudeme mít na háčku kvalitní nástrahu. Tak co použít?

Těch možností je celá řada. Můžeme si vybírat mezi rostlinnými nebo živočišnými nástrahami. Můžeme sáhnout po „moderní“ nástraze nebo po staré dobré „klasice“. Při rybaření s krmítkem je parádní, že všechny možnosti můžeme vyzkoušet. A nakonec tak najít nástrahu, která v tu chvíli funguje nejlépe. Přesto! Existuje několik zaručených nástrah, které fungují (téměř) kdykoliv. Pojďme se na ně podívat.

kapr

rohlikove_boiliesRohlíkové boilies: Tahle docela mladá nástraha se stala naprostým hitem posledních sezón. A je to logické. Rohlíkové boilies je vyrobeno z pečiva, které patří už od nepaměti k nejlepším nástrahám při lovu kaprů. To věděli už naši dědové. Rohlíkové boilies má perfektní vlastnosti ve vodě, kdy po chvíli začne nabírat na objemu, takže na dně leží krásně objemná kulička. Navíc, do rohlíkového boilies se velice snadno přidávají esence a moc dobře se obarvují výraznými barvami. Tudíž rohlíkové boilies vydává silnou pachovou stopu a jde krásně vidět i na zarostlém dně. Tohle je ideální! Rohlíkové boilies je TOP nástrahou při lovu kaprů na krmítko. Tuhle nástrahu nenechávejte doma!

Na rohlíkovém boilies máme velice rádi to, že je dostupné v obrovském množství příchutí. Například rohlíkové boilies od firmy Amino Mix si můžete vybrat hned z 19 příchutí! Jaké jsou nejúčinnější? Jednoznačně med, vanilka, česnek, játra a anýz…

Rohlíkové boilies je dostupné na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

kukurice_lk_baitsKukuřice: Naprostá klasika! Kukuřice byla, je a vždy bude jednou z nejlepších nástrah při lovu kaprů. V poslední době se na rybářském trhu objevuje i kukuřice, která je napuštěná velice silnou a výraznou esencí. Díky tomu taková kukuřice slibuje mnohem více záběrů od mlsných kaprů. Proč? Esence ve vodním prostředí vytváří velmi silnou pachovou stopu, která láká kapry k záběru. Tomuhle žádná ryba neodolá. Dobrou zprávou je, že výrobou ochucených kukuřic se zabývají i renomované kaprařské firmy. V čem je to dobré? Tyto společnosti mají k dispozici velmi kvalitní esence, které používají i při výrobě boilies. Přidáním takové esence do kukuřice mají i milovníci lovu kaprů na krmítko perfektní možnost získat velmi kvalitní nástrahu.

My jsme o této kukuřici již psali. Ale ona je opravdu výborná! Kukuřice LK Baits Bondule Corn je napuštěná ve výborné esenci All Amino Nutric, na kterou kapři velmi dobře reagují. Aby ne! Esence All Amino Nutric patří k těm nejlepším od firmy LK Baits. Měkká zrníčka kukuřice tak ve vodě vytváří silnou pachovou stopu, jež dokáže přinutit k záběru každého kapra. Naprosto nejlepší příchutí je Ice Vanilla, díky které na tuto kukuřici nachytáte spousty kaprů!

Ochucená kukuřice od LK Baits je dostupná na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

puffi_kaprPuffi: Není větší klasiky, která by byla s lovem kaprů na krmítko více spojována. Tato nástraha patří k těm vůbec nejúspěšnějším! Proč? Puffi jsou napuštěny velmi silnou esencí, která se ve vodním prostředí krásně šíří. Navíc, tato nástraha má velmi výrazné zbarvení, které jde vidět i na silně zarostlém nebo zaneseném dně. Tohle žádný kapr nepřehlédne! A ještě něco: Puffi je plovoucí, proto se krásně vznáší nade dnem a jde velice dobře vidět. Tohle je prostě super nástraha!

I puffi je vyráběno v obrovské škále příchutí. Jaké jsou naše nejoblíbenější? Mezi nejlepší příchutě jednoznačně patří scopex, vanilka, med a jahoda. „Černým koněm“ jsou pak puffi s příchutí česneku. Právě silný odér česneku je v posledních sezónách TOP příchutí, na kterou berou i velcí a zkušení kapři. Určitě vyzkoušejte!

Puffi je dostupné na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Letní lov kaprů na feeder: Jak rychle a jednoduše vyrobit TOP nástrahu z pečiva?

admin | přečteno: 736x | 19.07.2018 | Žádné komentáře

Pečivo je výbornou nástrahou při letním chytání kaprů. A není …

SVĚT BOILIES: Karel Nikl a jeho tajný trumf! Unikátní boilies na gigantické kapry!

admin | přečteno: 17838x | 18.07.2018 | Žádné komentáře

Karel Nikl a jeho firma patří k nejvýznamnějším výrobcům nástrah a …

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Nadupaná kaprová dělička za 500 korun! Máme poslední kusy!

admin | přečteno: 2349x | 17.07.2018 | Žádné komentáře

Šílenost! Tohle je nepřekonatelná akční nabídka! Na rybářském e-shopu PARYS …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.