skingbranding-banner

Extrémní smrad: Neuvěřitelně páchnoucí tekutina ze zkvašených krevet! Výborná do krmení


O velkých kaprech se moc dobře ví, že milují masovou potravu. Kapři totiž moc dobře „ví“, že právě tenhle druh potravy jim dodá tolik potřebnou energii a živiny. Proto se v době, kdy potřebují nabrat hodně zásob, cpou nejrůznějšími masovými složkami, které najdou ve vodním prostředí. Tato vysoká žravost kaprů je k vidění třeba na podzim, kdy kapři potřebují doplnit tolik důležité zásoby, aby vydrželi nehostinnou zimu. Proto je dobré v tomto období používat masové složky, které vydávají koncentrovaný pach. A dneska si ukážeme tekutinu, která má základ v jedné z nejvíce páchnoucích surovin ve světě rybařiny…

Belachan. O téhle surovině jsme toho napsali už opravdu mnoho. Ale ono to nejde jinak! Právě belachan patří k nejvíce úspěšným surovinám při lovu velkých kaprů. A ono se není čemu divit! Proč? Belachan totiž vydává velmi koncentrovaný potravní signál, který má základ v „mase“. Je to logické! Belachan jsou totiž fermentované krevety. Ano! Už z tohoto spojení se leckomu navaluje. Belachan fakt hnusně smrdí! Jenže právě jeho koncentrovaný odér dokáže přilákat ty největší kapry. Proto se není čemu divit, že toto „páchnoucí zlato“ rádi používají nejrůznější výrobci nástrah…

 

Tekutá potrava Liquid BELACHAN Extract

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální tekutá potrava, která má základ v belachanu. Tedy ve velmi páchnoucí surovině z fermentovaných krevet, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit fakt silnou pachovou stopu. Obrovskou výhodou této belachanové tekuté potravy je to, že dokáže skvěle pracovat i za velmi nízkých teplot. I když budete chytat kapry v chladné podzimní vodě, tak krmení s touto tekutou potravou dokáže vytvářet fakt silnou pachovou stopu.

Jelikož tato tekutá potrava má základ v surovině z fermentovaných krevet, tak vysílá ve vodním prostředí pro kapry velmi silný potravní signál. Takže rybář může s touto tekutou potravou vytvořit koncentrované masové krmení, na které budou reagovat i ti největší kapři. Jak tuto tekutou potravu používat?

Absolutně nejlepší je s ní zalívat nejrůznější masové krmení. Ale bacha! Pracujte s časem! Co to znamená? Ideální je zalité krmení nechat nějakých 15 minut odležet. K čemu je to dobré? Díky tomu se tekutá potrava pořádně „zažere“ do krmení na kapry. A to tak bude vydávat koncentrovaný odér podstatně delší dobu. Na tohle fakt myslete!

Tuto páchnoucí tekutinu není nutné používat ve velkém množství, jelikož jde opravdu o koncentrovanou tekutou potravu, stačí ji přidávat v menším množství. Takže vydrží delší dobu! Tekutou potravu Liquid BELACHAN Extract lze používat pro vylepšení boilies, nakrájeného boilies, pelet, mikropelet, sypkých krmných směsí nebo partiklu. Ať s touto tekutou potravou polijete cokoliv, tak všechno dostane charakteristický masový odér, který bude lákat kapry i z velké vzdálenosti…

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Masové pelety plné živočišných mouček

Rybáři tuto tekutou potravu z belachanu velice rádi používají například ve spojení s peletami. Právě tyto pelety obsahují obrovské množství živočišných mouček, které samy o sobě ve vodě vytváří silnou pachovou stopu. Ale v momentě, kdy rybář tyto masové pelety zalije tekutou potravou z belachanu, dostane rybář perfektní krmení. Tohle je fakt bomba!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Masové pelety s vysokým obsahem mouček za pár korun!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Vylepšená legenda! Extrémně páchnoucí boilies hnijící červ, které se chová jako přirozená potrava

admin | přečteno: 1982x | 23.10.2020 | Žádné komentáře

Lov kaprů na podzim bývá často ve znamení páchnoucích nástrah. …

Příprava nadupaného krmení na kapry: Zaručený fígl, díky kterému krmení okamžitě pracuje!

admin | přečteno: 3472x | 22.10.2020 | Žádné komentáře

Lov kaprů na podzim může kolikrát přinést nezapomenutelné zážitky. Právě …

Firma LK Baits rozdává NUTRIGO zdarma! „Chceme poděkovat rybářům!“ říká firma

admin | přečteno: 6357x | 21.10.2020 | Žádné komentáře

Letošní rok byl pro českou firmu LK Baits skutečně přelomový! …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.