DomůAkční nabídkaGigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

- Reklama -

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku a na Slovensku. Tento rybářský obchod se s postupem času vypracoval na špici rybářského trhu. Kromě toho, že v tomto obchodě si lze obstarat rybářské vybavení od nejrůznějších značek, tak Chyť a pusť se věnuje i výrobě a prodeji vlastních produktů. Třeba super levných nástrah! A i v letošní sezóně si tato plzeňská firma připravila celou řadu zajímavých novinek. Co například? Třeba levnou kukuřici na kapry, která pořád patří k nejvíce oblíbeným nástrahám na kapry v Česku…

 

Levná vařená kukuřice na kapry

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejpopulárnějších nástrah na kapry, kterou asi jen tak něco nepřekoná. Kukuřice na kapry fungovala v minulosti, funguje i v současnosti, a bude fungovat i v budoucnu. Měkká zrníčka se zlatavým zbarvením chutnají kaprům odpradávna, a proto tak skvěle fungují. Jak při chytání na krmítko, tak na feeder nebo „angličana“. Tak proč na tuhle nástrahu nechytat, když ji právě rybářský e-shop Chyť a pusť nabízí za nízkou cenu?

Ano! V nabídce nástrah od této plzeňské firmy se objevila vařená kukuřice. A to hned v několika provedeních. Rybáři si kromě klasické kukuřice mohou vybírat i z dalších variant. Z jakých třeba? K dostání je například kukuřice v příchuti chilli, robin red nebo orlické mušle. Super zprávou je, že ochucená kukuřice na kapry má i výrazné zbarvení, takže jde skvěle vidět i na hodně zaneseném dně.

Na kukuřici na kapry je perfektní to, že s ní lze chytat mnoho způsoby. Co tím myslíme? Kukuřici na kapry lze jednoduše napíchnout na háček, anebo pod háček. Zrníčka lze také kombinovat s jinými nástrahami, anebo je prokládat třeba umělými (a plovoucími) kukuřičkami. Těch možností je fakt „nekonečno“, a proto na kukuřici rybáři tak rádi chytají.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné pelety na kapry (halibut, řepkové)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Halibutové pelety na kapry patří k nejpopulárnějším nástrahám a návnadám při chytání těchto ryb na položenou. Ono se není čemu divit! Například halibutové pelety obsahují vysoký podíl živočišných mouček, takže ve vodním prostředí vytváří opravdu hodně silnou pachovou stopu. Další výhodou je i docela rychlý rozpad nástrahy, takže ta kolem sebe vytváří „oblak“ jemných částic. Tohle se prostě kaprům líbí! A proto na pelety tak dobře reagují. Chyť a pusť má jedny z nejlevnějších halibutových pelet na trhu, a rybáři z Česka a Slovenska si je opravdu moc oblíbili.

Dalším oblíbeným produktem od Chyť a pusť jsou řepkové pelety. Tyto rostlinné pelety s unikátní vůní mají kapři, ale například i amuři, velmi rádi. Řepkové pelety jsou díky jejich menšímu průměru vhodné především pro krmení, kdy s nimi vytvoříme na lovném místě opravdu nádherné, krmné koberce. Tohle zláká nejednoho kapra nebo amura! Obrovskou výhodou řepkových pelet je to, že jsou dostupné za pár korun. Kilo těchto pelet stojí v přepočtu méně jak 30 korun!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -