skingbranding-banner

Karel Nikl a jeho trumf na největší kapry: Špičkové boilies, které obsahuje velké množství masových mouček!


Rybář Karel Nikl patří k nejvíce uznávaným odborníkům na lov kaprů nejen v České republice. Tento úspěšný rybář má kromě velkých kaprů z nejrůznějších vod i úspěchy na závodním poli, na kterém dokázal vybojovat ty nejcennější tituly. I proto jsou nástrahy od Karla Nikla tolik oblíbené. V posledním období je velkým hitem nové boilies od Karla Nikla, které obsahuje celou řadu vynikajících surovin. Už jste o této nástraze slyšeli?

Masové boilies na kapry. Jedna z nejlepších nástrah vůbec. Proč? Protože právě masové boilies bývá nacpáno masovými moučkami, které ve vodě vytváří velmi silnou pachovou stopu. Navíc, kapr při kontaktu s touto nástrahou „ví“, že má před sebou nutričně bohatou potravu, která mu dodá tolik potřebnou energii. Je to podobné, jako když kapr narazí na místo, kde se vyskytují bezobratlí živočichové. To taky nenechá jen tak ladem… Jedno hodně povedené masové boilies na kapry si teď ukážeme…

 

Boilies NIKL 68

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové boilies od Karla Nikla, které si ihned po uvedení na rybářský trh získalo velký zástup nadšených fanoušků. A to zejména proto, že i tato řada boilies NIKL 68 pokračuje v šlépějích předešlých produktů co se kvality a špičkového složení týče. Ano! Boilies NIKL 68 obsahuje celou řadu prvotřídních surovin, díky kterým je toto boilies tolik úspěšné při lovu kapitálních kaprů.

Toto boilies obsahuje vysoký podíl masových mouček, které mají pro kapry velmi koncentrovaný pach a vysokou nutriční hodnotu. Ano! Toto boilies díky masovému složení velmi věrně napodobuje přirozenou (masovou) potravu kaprů, kterou běžně sbírá v nánosech na dnech našich revírů. Boilies NIKL 68 například obsahuje moučky z krabů, raků a krevet. Díky tomu mají tyto kuličky pro kapry velmi silný masový odér, který ve vodě vytvoří koncentrovanou pachovou stopu. Luxus!

ZARUČENÝ TIP: Chcete, aby toto boilies chytalo skutečně jen ty největší kapry? Dáme vám tip! Vezměte pytel na boilies (může být i pytel od cibule), do kterého tyto kuličky nasypte. Pak naplněný pytlík vezměte a pověste ho někde na suché místo, ideálně někam na půdu. Proč? Díky tomu kuličky ztvrdnou na „kámen“. K čemu je to dobré? Právě takovou tvrdost doslova milují ti největší kapři. A malé ryby se takto tvrdým kuličkám budou vyhýbat. Chcete proces tvrdnutí urychlit? Pak kuličky posypte solí, která vytahuje z boilies přebytečnou vlhkost.

Boilies NIKL 68 je dostupné v několika průměrech. Rybář si může vybrat už z menších průměrů 15 a 18 mm, které jsou vynikající pro chytání kaprů v chladnější vodě. Dále jsou k dostání průměry ještě 21, 24 a 30 mm. Boilies NIKL 68 je k dostání v balení o hmotnosti 250 gramů, 1 kilogram a 3 kilogramy.

To, že toto boilies funguje, prokázaly již prvotní testy při testování. Testující rybáři kuličky velmi často zkoušeli například na Labi, kde boilies NIKL 68 dokázalo přelstít kapry o váze přes 20 kilo. Prostě nádherné ryby! A jak říká známý rybář Jirka „Scopex“ Majer: „Karle, já se znovu zamiloval!“ Je třeba ale dodat, že ne do ženy, ale do boilies NIKL 68.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 377x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 6983x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 5288x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.