DomůAkční nabídkaKouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek...

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

- Reklama -

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na začátku sezóny. Divíte se? Tyhle sladké pochutiny pro ryby evokují vysoký obsah cukru. A právě takovou potravu mají kapři na začátku rybářské sezóny rádi, protože ryby dobře „vědí“, že je v nich tolik důležitá energie. A právě energii musí ryby po dlouhém zimním půstu hodně rychle doplnit. Pokud se rybáři baví o sladkých nástrahách, pak je v diskuzích velice často zmiňována příchuť medu. Ano! Právě medové nástrahy na kapry jsou ty nejúspěšnější. Tak proč na ně nechytat? Ale jaké medové nástrahy na kapry vybrat? Tady máme zaručené tipy!

 

Medové obalované rozinky

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální nástraha na začátek sezóny do studené vody. Ano! Obalované rozinky na ryby jsou jako dělané do tohoto období, kdy je voda v revírech ještě hodně studená. Proč? Protože středem této nástrahy je silně nadipovaná rozinka. Ta tak tvoří krásně šťavnatý prostředek, který vypouští neuvěřitelně silnou pachovou stopu. Fakt! Ta vůně je neskutečná! Takže když na háček napíchnete medovou rozinku, tak vytvoříte nádherně slaďoučké sousto pro kapry. Tomuhle žádná ryba neodolá!

Další obrovskou předností je obal nástrahy. Ten je vytvořen tak, aby po vhození do vody vypouštěl drobné částečky, které lákají ryby k nástraze. Bomba! Obal okolo nástrahy navíc zabraňuje tomu, aby silně nadipované rozinky vysychaly. Ty tak zůstávají pořád krásně šťavnaté a čerstvé. Fakt velký palec nahoru! Obal i ve studené vodě krásně změkne, takže nástraha tak spolehlivě vypouští silnou vůni.

VIDEO: Jak vypadají obalované rozinky u vody? Prohlédněte si tuto skvělou nástrahu!

Velkým plusem medových rozinek je to, že jsou obalené v žlutém obalu. A právě ona žlutá barva je geniální pro chytání na silně zanesených terénech. Třeba na začátky sezóny, kdy je pokrývá silná vrstva odumřelé vegetace. I když budete rybařit na zaneseném dně, tak žluťounká nástraha půjde fakt skvěle vidět. A to i z velké vzdálenosti! Nezapomínejte na to, že kapr velmi dobře vidí kontrastní věci, tedy výrazné předměty na tmavém podkladu.

Nástrahu lze napíchnout přímo na háček, anebo udělat řetízek pod háčkem (tzv. na vlas). Někteří rybáři obalované rozinky velmi rádi kombinují třeba s kukuřicí, protože rozinka dá celému soustu mnohem silnější vůni, která dokáže přilákat i pasivnějšího kapra. Super!  

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

  

Medové rohlíkové boilies

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Může být větší klasiky? Pečivo odjakživa patří k těm nejlepším nástrahám na kapry. To už věděli naši pradědové, kteří kapry na pečivo s velkým úspěchem chytali! A tato „surovina“ je velmi oblíbená i v dnešní moderní době. Není se čemu divit! Pečivo se totiž ve vodním prostředí chová naprosto dokonale. A to i za hodně nízkých teplot…

No, ano! Pokud totiž rohlíkové boilies nahodíme do vodního prostředí, tak to po chvíli krásně změkne. Díky tomu na háčku nebo pod háčkem vznikne krásně mazlavé sousto. Navíc! Nastražené boilies z pečiva ve vodě začne nabývat i na objemu, takže po chvíli má rybář nastraženou fakt velkou pochoutku pro kapry. Prostě super! Nesmíme zapomenout ani na to, že rohlíkové boilies se krásně vznáší ve vodě, což je další atraktivní vlastnost této osvědčené nástrahy…

Na začátek sezóny je největší klasikou medové rohlíkové boiles, které vydává nádherně slaďoučkou vůni. Tohle se „probouzejícím“ se kaprům na jaře moc líbí. A na medové rohlíkové boiles skvěle reagují! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť si můžete vybrat suprové medové rohlíkové boilies za nízkou cenu, které na jaře skvěle jezdí – a to v průměrech 12 nebo 20 mm, anebo v kombinovaném balení!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -