DomůNovinkyRybář Kuna „drtí“ na Labi krásné sumce! Chytá je na woblery za...

Rybář Kuna „drtí“ na Labi krásné sumce! Chytá je na woblery za 50 korun!

- Reklama -

Známý rybář Bohumil Kuna, který je známý svými krásnými úlovky kaprů na Labi, vyměnil rybářské vybavení. Kaprové vybavení odložil do kouta a do ruky vzal prut na chytání sumců! Ten, kdo by si pomyslel, že rybář bude chytat na bójku nebo podvodní splávek, ten by se mýlil. Bohumil Kuna totiž sumce chytá s pomocí woblerů. A za pár korun! Podívejte se na povedené video, ve kterém vás Bohumil Kuna vezme na lov sumců. Skvělá podívaná!

Rybář Bohumil Kuna zveřejnil nové video, ve kterém ukazuje, jak chytá sumce na Labi. Tak, jak je u tohoto rybáře zvykem, tak bez zbytečných tajností ukazuje vše podstatné, jak sumce chytá. Ukazuje i jeho úspěšné nástrahy – ten kdo by čekal, že Bohumil Kuna chytá sumce na drahé woblery, spletl by se. Mezi jeho nejúspěšnější nástrahy patří wobler za 50 korun! Kromě tipů na zajímavé nástrahy se rybáři dozví další informace ohledně ostatního vybavení.

A pak už jdeme s Bohumilem na ryby! Na videu je zachyceno hned několik suprových soubojů se sumci, které stojí za to! Ti rybáři, kteří sumce nechytají – a mezi které se řadíme i my – by si něco podobného určitě rádi vyzkoušeli. Musí to být super zážitek! Navíc, je parádní vidět, že Bohumil Kuna chytí hned několik kusů za jednu vycházku! Super!

Uvidíme, jestli se Bohumilovi letos podaří i větší kus, který by atakoval trofejní parametry. Budeme to se zvědavostí sledovat…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

    • Milý Stando. Předem Tě zdravím a přeji Ti mnoho krásných ulovku. Máš pravdu, že Bohouš je jednička. Nehodnotím jeho mluvu-každý jsme svůj – nikdo se u vody nechová jako svatý – každý si zanadava. Já Bohouše obdivuji v jeho umění ryby nalézt a ulovit. Kdo to moc neumí-tak ho pomlouvat. Také nám ukáže na co lovit a poradí s výběrem věcí na rybolov. Jeho úlovky jsou na velké řece. Ne jako nejmenovani-kteri ukážou rybu chytit na revíru, který je plný – a ve finále vytáhnou rybu úplně na jiný prut než kterým nahodil-to samé vytažení kapra po zakrmeni 5minut na nastrazene udice-vyloveni S JINÝM OLOVEM. Bohouš to zaznamená na kameru-úspěch se v Čechách neodpustí-jen ta dal Bohouši. Bobika

  1. Proč by si měl někdo myslet, že je chyta na dráhy woblery?
    Všechno co je u nás tak drahý, seženeš s přehledem za 20-50kc na Ali.
    Chytám jen gumy a woby z Ali a neměnil bych.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -