Domů Akční nabídka Levné kaprové děličky za méně jak 1000 korun! S těmito hodíte přes 100...

Levné kaprové děličky za méně jak 1000 korun! S těmito hodíte přes 100 metrů s „prstem v nose“

- Reklama -

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť se objevily levné kaprové dělené pruty od renomované společnosti Prologic. Tyto dělené pruty si rybáři oblíbili jak pro jejich skvělé vlastnosti při lovu kaprů, tak ale i díky jejich nízké ceně. Ano! Tyto udice jsou k dostání za fakt hodně libové peníze, za které byste si u jiných značek pruty v takové kvalitě rozhodně nepořídili. Pruty skutečně nabízí nádhernou akci, ale i další skvělé vlastnosti, a přitom si je rybář může obstarat za super nízkou cenu. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Kaprové dělené pruty Prologic C1 Carp Rod

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Velmi povedené kaprové dělené pruty za super nízkou cenu od renomované společnosti Prologic. Tyto pruty každého rybáře zaujmou především díky nízké ceně. Ano! Dělené pruty na kapry Prologic C1 Carp Rod se dodávají v setu 1+1, takže když si člověk cenu vydělí dvěma, pak je výsledná cena za 1 prut opravdu hodně libová! Za takové peníze kaprový prut v takové kvalitě jen tak neseženete!

I když tyto pruty od firmy Prologic jsou opravdu levné, tak přesto nabízí perfektní vlastnosti. Musíme začít jejich akcí: Ta je nádherně rychlá, což ocení každý rybář jak při nahazování, tak i zdolávání. Například při nahazování: Díky kvalitnímu a rychlému blanku je síla od rybáře okamžitě přenesena do montáže, takže proto je rybář schopen s těmito „klacky“ nahazovat přes 100 metrů daleko naprosto bezproblémově. Blank je ale dostatečně jemný na to, aby si rybář užil každé zdolávání ryby, a to třeba i menšího kapra. Super!

Na prutech jsou uvázaná kvalitní očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby vedla navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření. Díky tomu tak montáž letí o pořádný kus dále! Očka jsou k blanku kvalitně uvázána, takže vydrží i pořádný nápor při zdolávání velkého kapra. Kaprové dělené pruty Prologic C1 Carp Rod jsou vybaveny kvalitním sedlem na naviják. Sedlo je opravdu pevné a po zašroubování krásně udrží i velký kaprový „budík“. Velkou předností je i jednoduchá rukojeť, která se velmi dobře drží jak při nahazování, tak zdolávání ryby. Pohodlná manipulace zaručena!

Tyto kaprové děličky se dodávají v trojdílném provedení, což je skvělá zpráva pro ty rybáře, kteří chtějí u prutů co nejmenší transportní rozměry (jen 127 centimetrů). Tyto pruty na kapry Prologic C1 Carp Rod jsou dodávány v délce 3,6 metrů (12 ft), což je nádherně „univerzální“ délka. Ano! Tato délka je dostatečná pro daleké hody s montáží přes 100 metrů daleko. Přitom ale je tato délka také velmi pohodlná pro manipulaci na lodi – ať už mluvíme o zdolávání ryby, anebo o vyvážení. Luxus!

Pokud hledáte levné kaprové dělené pruty za nízkou cenu, pak se rozhodně podívejte na tyto od firmy Prologic. Tyhle děličky na kapry nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti – skvělou akci pro daleké hody, nádherný pocit při zdolávání, kvalitní rukojeť, sedlo i očka. A to vše za super nízkou cenu! Tohle jsou pruty, do kterých se fakt zamilujete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -