Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Brutální slevy na TOP umělé nástrahy na dravce! Platí do...

LIKVIDACE SKLADU: Brutální slevy na TOP umělé nástrahy na dravce! Platí do vyprodání zásob

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá likvidace skladových zásob u umělých nástrah od renomované společnosti DAM! Jen nyní si můžete obstarat nadupané gumové nástrahy nebo woblery se super slevou. Ale bacha! Tato extra výhodná akce bude trvat jen do vyprodání daných zásob! Po vyprodání vybraných produktů nebudou tyto nástrahy za takto libové ceny již k dispozici. Takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá! Nenechte si upláchnout super výhodnou šanci na nákup nových nástrah na dravce…

 

Wobler DAM Effzet Pro Lite Minnow Deep Diving

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková nástraha za pár korun! Geniální wobler, který je jako dělaný pro chytání dravců v hloubkách. Ano! Tato nástraha má dlouhou lopatku, díky které nástraha ihned „zajede“ hluboko pod vodní hladinu. Takže rybář má tak jedinečnou možnost prochytat i hluboké jámy nebo hrany, anebo se dostat k hluboko potopeným překážkám, u kterých velice rádi stojí candáti, okouni, ale i štiky. Tohle je fakt perfektní nástraha!

Velkou předností tohoto hluboce potápivého wobleru od renomované firmy DAM je její agresivní chod. Nástraha se prudce vlní i při pomalém vedení, takže wobler vydává silné vibrace ve vodním prostředí. Díky tomu dravec nástrahu okamžitě lokalizuje! Velkou výhodou je, že wobler je plovoucí, takže při zastavení chodu se nástraha krásně vznáší vodním sloupce. Tohle je velké plus, protože právě v tuhle chvíli dravci nejčastěji útočí…

Rybář si tyhle woblery DAM Effzet Pro Lite Minnow Deep Diving může vybrat hned v několika zbarveních. Nechybí decentnější barvy, na výběr jsou ale i silně reflexní barvy, které v hloubkách skvěle fungují! Na výběr je i z několika velikostí: Rybář si může vybrat 7 nebo 9 centimetrové woblery, které se hodí na drtivou část našich revírů.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Gumová nástraha DAM Effzet Grub

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jste spíše fanoušky gumových nástrah na dravce? Pak vás budou zajímat tyto geniální gumy Effzet Grub, které nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti. Tyto gumové nástrahy mají sice tělíčko, které napodobuje nějakou drobnou rybičku, ovšem nástraha má klasický twisterový ocásek. A to v „době kopýtkové“ není tolik zvykem. Tento ocásek skvěle pracuje i za hodně pomalého, takže nástraha se skvěle hodí i pro chytání pasivních dravců, kdy nástrahu pomalinku přitahujeme.

Gumové nástrahy DAM Effzet Grub se dodává v celé řadě velikostí od 6 do 22 centimetrů. Ovšem během této slevové akce na PARYS jsou k dostání už poslední velikosti, takže výběr není tolik široký. I tyto nástrahy jsou dostupné v celé řadě zbarvení, takže rybář si může vybrat z decentních barev, sáhnout může ale i po nějakém křiklavém zbarvení do špatných viditelnostních podmínek.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Poslední kusy: Umělé nástrahy za super nízké ceny!

Tohle byla jen drobná ochutnávka zajímavých umělých nástrah na dravce od renomované společnosti DAM. Na rybářském e-shopu PARYS je ale momentálně k dispozici mnohem více zvýhodněných nástrah, které při lovu dravců skvěle fungují. Ale znova: V regálech leží poslední kusy! Proto si pospěšte, abyste nepřišli o super výhodnou šanci na zvýhodněný nákup!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné umělé nástrahy DAM za super nízké ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -