Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Kapraři pozor! 2 balení boilies JET FISH za cenu 1...

LIKVIDACE SKLADU: Kapraři pozor! 2 balení boilies JET FISH za cenu 1 balení! Poslední kusy!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá velmi výhodná akční nabídka. Rybáři si mohou obstarat hned 2 balení kvalitního boilies JET FISH za cenu 1 balení! Jedná se o populární kuličky JET FISH Premium New v 2,5 kilogramových baleních! Za super nízkou cenu tak dostanete hned 5 kilogramů kvalitního boilies. Upozorňujeme, že se jedná o omezenou akční nabídku! Pospěšte si! V regálech je posledních několik balení. Takže, kdo dříve přijde, ten dříve chytá…

 

Boilies JET FISH Premium New (akce 1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Boilies JET FISH Premium New patří k velmi populárním kuličkám na rybářském trhu. A to zejména proto, že rybář za velmi atraktivní cenu dostane opravdu skvělou nástrahu! Toto boilies je skutečně povedené! Jedná se o kuličky vhodné pro rychlé chytání – po vhození do vody začínají okamžitě pracovat. Díky objemnějšímu balení je toto boilies vhodné i pro víkendové, ale i týdenní výpravy za kapry.

Na tomto boilies rybáře nejvíce zaujme jeho velice zajímavý „charakter“. Co tím myslíme? Boilies je vyrobeno tak, že lákavé atraktory se nachází jak uvnitř kuličky, tak i na jejím povrchu. Takže: Kulička kapry láká ihned po nahození do vody, kdy se z jejího povrchu uvolňují atraktivní suroviny, ale rovněž láká kapry i po delší době ve vodě, protože atraktory jsou i uvnitř kuličky. Tohle je geniální!

Příjemným „zpestřením“ je potom to, že tyto kuličky obsahují i TOP esence, které se používají pro výrobu té nejvyšší řady boilies JET FISH. Takže toto boilies vytváří ve vodním prostředí koncentrovanou pachovou stopu, která láká kapry k záběru. Super!

Toto boilies je populární také proto, že je k dostání za fakt lákavou cenu! Za super peníze nyní dostanete hned dvě 2,5 kilogramová balení, protože boilies JET FISH Premium New je nyní dostupné v akci 1+1 ZDARMA. Takže za cenu 1 balení dostanete 2 balení o celkové hmotnosti 5 kilogramů! Super!

Upozorňujeme, že v regálech leží posledních několik balení toho cenově výhodného boilies! Akce platí jen do vyprodání zásob! Pospěšte si!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies JET FISH nejvýhodněji na e-shopu PARYS

Na rybářském e-shopu PARYS naleznete celou řadu typů boilies z dílny firmy JET FISH! Na tomto e-shopu je dostupné hotové boilies, plovoucí boilies, tekuté atraktory a mnoho dalšího. A vše za super nízké ceny! Vyberte si takovou nástrahu a návnadu, kterou potřebujete!

Produkty JET FISH si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -