DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Luxusní brodící kalhoty FOX s velkou slevou! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Luxusní brodící kalhoty FOX s velkou slevou! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej populárních brodících kalhot FOX Chest Waders. Tyto brodící kalhoty od renomované anglické společnosti si rybáři oblíbili pro jejich výbornou funkčnost, ale také například zajímavý design. Nyní si můžete tyto brodící kalhoty pořídit za parádně nízkou cenu! Ale bacha! Jedná se o likvidaci skladových zásob – v regálech jsou poslední zlevněné kusy…

 

Prsačky FOX Chest Waders

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární brodící kalhoty s „vyraženou“ liščí hlavou. Tyto prsačky mají rybáři rádi především díky jejich skvělé funkčnosti. Tak například: Brodící kalhoty jsou vyrobeny z luxusního materiálu, který velice rychle schne, což je neuvěřitelně komfortní!

Pryč jsou ty doby, kdy se prsáky dělaly z nekomfortní „šusťákoviny“, která velice pomalu schnula, a na kterou se tak neustále zachycovaly nečistoty. Tohle je TOP materiál pro používání v těžkých podmínkách (snadno omyvatelný).

Další velkou předností je, že tyto brodící kalhoty jsou „vybaveny“ silnou a dobře vzorkovanou podrážkou. Takže i když budete lovit na těžých terénech (kořeny, kameny), tak chůze bude velice pohodlná. A navíc bezpečná! Žádné klouzání, a podobné nepříjemnosti!

Samozřejmostí pak jsou klasické „detaily“ – například elastické a nastavitelné popruhy, nastavitelný elastický hrudník, anebo vyztužené kolenní části, aby se brodící kalhoty v těchto rizikových partiích nepoškodily. Super!

Upozorňujeme, že zásoby se velice rychlé tenčí. A po vyprodání zásob nebudou tyto brodící kalhoty za tuto akční cenu již k dispozici!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Doprodej produktů FOX: TOP rybářské vybavení za luxusní cenu!

Hledáte něco jiného? Například brolly, oblečení pro rybáře, anebo třeba pouzdro na pruty? Pak se podívejte do totálního výprodeje na rybářském e-shopu PARYS! Právě zde totiž probíhá likvidace skladových zásob od populární anglické firmy FOX! Nyní tak můžete sehnat některé oblíbené produkty s „vyraženou“ liščí hlavou za velice zvýhodněné ceny! Ale znova: Jedná se o doprodej! V regálech tak leží poslední kusy…

Zlevněné produkty FOX naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -