DomůRybolovné technikySumcařinaVIDEO: Sumec o váze 107 kilo a délce 247 čísel! Čeští rybáři...

VIDEO: Sumec o váze 107 kilo a délce 247 čísel! Čeští rybáři ukázali video s vousatou „obludou“!

- Reklama -

Sumec o váze téměř 108 kilo a délce 247 čísel! Nádherní kapři z italské TOP destinace Lago di Garda nebo z francouzské řeky Rhona. To všechno nabízí nový díl oblíbeného pořadu Carp Time, kterým provázejí rybáři Jakub Fabián, David Fořt a Roman Matula. Podívejte se na nejrůznější rybářské vychytávky, tipy a triky, a samozřejmě i nádherné úlovky. Tenhle díl stojí za to!

Viděli jste někdy obrovského sumce, který váží přes metrák živé váhy? Ne? Teď máte šanci! V novém dílu pořadu Carp Time totiž účinkoval i známý sumcař Roman Matula. A ten, když vezme prut do ruky, předvádí neskutečné věci! Právě Roman Matula napomohl Jakubovi Fabiánovi přelstít neuvěřitelnou rybu, která vážila téměř 108 kilo a měřila 247 čísel! Famózní ryba…

Samozřejmě, v pořadu Carp Time si přijdou na své i milovníci kaprařiny. Například zkušený rybář David Fořt se vydal na velepopulární jezero Lago di Garda v Itálii. Tohle je magická voda! David na tomto revíru rybařil s italským rybářem Marco Bertagliou. Jak se této ostřílené dvojici dařilo? Podívejte se sami…

A samozřejmě nesmíme zapomenout na již zmíněného Jakuba Fabiána, který rybářům ukáže (nejen) lov kaprů na řece Rhoně. Tento gigantický veletok schovává obrovské sumce, ale i nádherné kapry. A Kuba se je pokusí chytit. Povede se to?

Tento díl pořadu Carp Time je nabitý nádhernými rybami, ale i zajímavými informacemi (nejen) o lovu kaprů. Přejeme příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Foto: Carp Time

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -