DomůAkční nabídkaLov dravců na rybičku: Jak jednoduše vylepšit nástražní rybičku? Mějte více záběrů!

Lov dravců na rybičku: Jak jednoduše vylepšit nástražní rybičku? Mějte více záběrů!

- Reklama -

Lov dravých ryb na rybičku patří k nádherným rybářským disciplínám. Při záběru, kdy se potopí splávek nebo se rozjede pěnka, člověku ztuhne krev v žilách. A v hlavě se hned objeví otázky: Co to bude za rybu? Jak bude velká? Lov dravých ryb na rybičku je svým způsobem opravdu jednoduchý. Ale! I jednoduchost lze vylepšit! Dneska si ukážeme několik zajímavých triků, které mohou zmnohonásobit počet záběrů. Pojďme se na tyto fígle podívat zblízka…

Vylepšení nástražní rybičky, která si dneska ukážeme, jsou skutečně jednoduchá. Ovšem, těmito „úpravami“ výrazně vylepšíme vlastnosti nástražní rybičky. Jde vůbec tato nástraha ještě více vylepšit? Ano, jde! Například u mrtvé nástražní rybičky můžeme výrazným způsobem posílit pachovou stopu. U živé nástražní rybičky pak lze naprosto jednoduše udělat to, aby byla lépe vidět. Dravci tak rybičku rychleji najdou a přijde záběr. Tyhle malé detaily hrají při lovu dravých ryb zásadní roli. A pokud nástražní rybičku vylepšíte, pak můžete mít skutečně mnohem více záběrů.

 

Sprej na nástražní rybičku Amino Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá věc pro zatraktivnění mrtvé rybičky! Tenhle sprej má velmi koncentrovaný pachový odér, který výrazným způsobem vytváří ve vodním prostředí intenzivní pachovou stopu. Tohohle si všimne každý candát! Na mrtvou nástražní rybičku stačí nanést jen slabou vrstvu tohoto tekutého atraktoru a nechat jej chvíli působit. Pak už jen rybičku nahoďte.

Zesílená pachová stopa nástražní rybičky může výrazným způsobem navýšit počet záběrů od candátů. Jen si to představte: Je noc, pod hladinou není vidět. Candáti, kteří táhnou za kořistí, se nyní řídí i čichem. A vy zrovna na háčku máte mrtvou rybičku, která „vysílá“ silnou pachovou stopu. Tenhle detail může hrát zásadní roli.

Ano, skutečně. Pachová stopa může hrát při lovu candátů zásadní roli. Mrtvá rybička se už logicky nepohybuje, takže nevydává žádné pohybové vibrace, podle kterých by candát mohl nastraženou kořist najít. Na řadu tak musí přijít pach – a ten můžete výrazně zesílit s pomocí tohoto speciálního spreje. Rozhodně to vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Imitace ploutve FOX RAGE Predator

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Na první pohled naprosto nenápadná pomůcka, ovšem při bližším prozkoumání zjistíte, že se jedná o velmi zajímavé vylepšení. Jaký je princip těchto umělých ploutviček? Zaprvé: Jedná se o velice efektivní zarážku, která zabraňuje utržení rybičky při nahození, anebo celkově při pohybu ve vodě. Nejprve napíchnete nástražní rybičku, a poté ploutvičku. Hotovo!

Jenže tyhle ploutvičky mají ještě jednu obrovskou výhodu! A to rudé zbarvení! V momentě, kdy k rybičce napíchnete tuto umělou ploutvičku, uděláte z ní „nepřehlédnutelný terč“. Například štiky nebo okouni se při lovu kořisti řídí zrakem. Proto je naprosto ideální nástražní rybičku „označit“ červenou ploutvičku. Tohle žádný predátor nepřehlédne!

Tyhle umělé ploutvičky je velmi vhodné použít při lovu na rybičku na „kačenu“ nebo na vyvěšenku. Rybička bude krásně ve vodním sloupci, navíc bude „zářit“ silně kontrastní a jasně viditelnou červenou barvou. Tenhle malý detail může počet záběrů až zmnohonásobit!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!   

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -