skingbranding-banner

Lov kaprů na feeder: Chytání ve sloupci na plovoucí krmítko. Špičková montáž na léto


Letní počasí přináší malou komplikaci. Sluneční paprsky přes den žhnou jako rozpálené topení, čímž lákají ryby do sloupce a k hladině. V ten moment nastává problém, protože při lovu na feeder máme naše montáže na dně. Co s tím? Stačí použít jednoduchou vychytávku z Anglie! O co jde? O geniální plovoucí krmítko, se kterým je rybaření nezapomenutelným adrenalinem…

Vývojáři z anglické společnosti MATRIX, která patří k nejlepším producentům špičkového vybavení na feeder, spojili přednosti splávku a krmítka dohromady. Díky tomu vznikla geniální věc – krmítko Impact Bagging Pencil Waggler. Jde o fenomenální pomůcku, se kterou jsme schopni prezentovat nástrahu ve sloupci až u hladiny. Navíc, díky vnadění od hladiny ke dnu můžeme vytvořit neodolatelný krmný sloupec, kterého si všimne každá ryba. Tohle je prostě bomba! Pojďme si tuhle věcičku už konečně představit…

 

Krmítko MATRIX Impact Bagging Pencil Waggler

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

My nemůžeme jinak, ale tohle je prostě geniální pomůcka pro chytání kaprů na feeder v horkých dnech. Přitom princip tohoto krmítka je naprosto jednoduchý. Na krmítko, které připomíná splávek, jednoduše naneseme krmení. Pak už jen stačí nahodit a čekat. Z krmítka začnou odpadávat drobné krmné částečky a lákat kapry ze sloupce. Až narazí na nástrahu! A přijde záběr! Na tomto krmítku je geniální to, že si „propůjčilo“ nejkrásnější vlastnost splávku – tedy to, jak jde vidět záběr od ryby. Tohle je neuvěřitelná paráda a adrenalin.

Při chytání na toto krmítko doporučujeme používat jemnější směsi. Proč? Právě jemnější směsi se pomaleji snášejí od hladiny ke dnu. A ještě něco! Jemně namletá směs vytváří hustý a nepřehlédnutelný „mrak“. Tohohle si všimne každá ryba! Pro ještě větší účinnost doporučujeme používat tekutou potravu, která rovněž ve vodě vytváří výraznou krmnou „stopu“. Super!

Toto krmítko je extrémně vhodné pro lov kaprů za parných dní, kdy se ryby drží ve sloupci nebo u hladiny. Krmítko od společnosti MATRIX je ale velmi vhodné i při lovu na hodně zarostlých místech, anebo na místech, kde je hodně překážek. Díky tomuto plovoucímu krmítku vaši montáž neutrhnete. Plovoucí krmítko MATRIX Impact Bagging Pencil Waggler je výborné při lovu u padlých stromů, nad „pařezišti“, u rákosových a stulíkových polí, prostě všude tam, kde hrozí pověšení montáže.

Užijte si krásnou rybařinu! Užijte si nádherný lov kaprů v letních dnech. Uvidíte každý záběr od ryby. Ten adrenalin je prostě neskutečný! Tohle je rybařina s velkým R!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

MATRIX: Špičková kvalita z Anglie nejvýhodněji na PARYS

Na e-shopu PARYS naleznete velmi široký sortiment rybářského vybavení od renomované společnosti MATRIX z Anglie. Špičkové vybavení v prvotřídní kvalitě je na tomto e-shopu k dostání za nejlepší ceny na trhu! Nezapomeňte se před objednávkou na e-shopu PARYS registrovat, abyste měli na vybavení MATRIX výraznou slevu!

Sortiment od firmy MATRIX si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 40x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 1774x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2161x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.