skingbranding-banner

Lov kaprů na feeder: Luxusní krmení na kapry z Anglie za suprové peníze! Obrovská kvalita za rozumnou cenu!


Lov kaprů na feeder na jaře patří k velmi úspěšným rybolovným disciplínám. Rybáři při této rybolovné metodě totiž používají jemné navazovací materiály a menší háčky, které jsou do studené jarní vody naprosto ideální. Navíc, při chytání na feeder se používají luxusní krmné směsi, které dokážou i v hodně nepříznivých podmínkách vytvořit atraktivní krmné místečko. Milovníci feederu si velmi oblíbili například prvotřídní krmné směsi z Anglie od firmy Bait-Tech. Jedná se o špičkové krmení, které je ale k dostání za rozumné peníze. Pojďme se na některé krmné směsi Bait-Tech podívat blíže…

 

Krmná směs Bait-Tech Super Method Mix Max Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejoblíbenějších krmení na feeder od anglické firmy Bait-Tech, které je doslova našlapané prvotřídními masovými složkami. Toto krmení na kapry obsahuje například rybí moučky, anebo i moučky z halibuta. Díky tomu má tak toto krmení na feeder pro ryby velmi výrazný masový odér. A to je například při lovu kaprů hodně důležité! Proč? Kapři milují masovou potravu (bezobratlé živočichy), takže velmi spolehlivě reagují na to, co „maso“ obsahuje.

Krmení má světle zelenou barvu, takže například na bahnitém, jílovitém, ale i kamenitém dně jde perfektně vidět. Ta zelená barva je kontrastní, což je při lovu kaprů důležité, protože tyhle ryby kontrastní objekty vidí velmi dobře. Přesto: Nejsilnější zbraní tohoto anglického krmení je prostě jeho složení. Toto krmení na feeder obsahuje celou řadu atraktivních látek, které při lovu na feeder skvěle fungují…

Nejlepší na tomto špičkovém krmení na feeder z Anglie je to, že je k dostání za fakt libovou cenu. Krmení na kapry Super Method Mix Max Feeder se dodává v 2 kilogramovém balení, takže když si cenu balení vydělíte dvěma, pak vám vyjde přijatelná cena za 1 kilogram, která je k vidění i u jiných výrobců. Přitom za tyhle peníze dostanete exkluzivní krmení na feeder, které prostě spolehlivě přiláká ryby k nástraze.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmná směs Bait-Tech Big Carp Sladký kokos Method Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS z nejnižší cenu na trhu!

Asi nejpopulárnější krmení od anglické společnosti Bait-Tech u česko-slovenských rybářů. Toto krmení mají v oblibě zkušení rybáři, kteří chytají ryby na feeder. A ono se není čemu divit! Krmení Sladký kokos nabízí luxusní složení, které obsahuje nejrůznější atraktivní látky, které spolehlivě přilákají ryby na lovné místo. Asi nejsilnější zbraní je právě sladký kokos, který ve vodě vytváří neuvěřitelně koncentrovanou pachovou stopu. Bomba!

Na tomto krmení milujeme i to, že obsahuje celou spoustu drceného partiklu. Asi nejzajímavější složkou je drcený tygří ořech, který odjakživa patří k TOP návnadám na ty největší kapry. Díky nadrcenému partiklu má toto krmení zcela unikátní strukturu. Krmení ale obsahuje i celou řadu aminokyselin nebo proteinů, které výrazně zvyšují nutriční hodnotu tohoto krmení na feeder. Z našeho pohledu je toto opravdu perfektní krmení na kapry!

Toto krmení je dodáváno v 2 kilogramovém balení. A zase: Pokud si jeho cenu vydělíte dvěma, pak vám vyjde konečná cena za 1 kilo krmení, která je prostě pořád v mezích. Nezapomínejte na to, že toto krmení nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti. A například díky jeho koncentrovanosti není nutné jej používat ve velkém množství. Rozhodně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

ANGLICKÁ DOKONALOST: Krmné směsi Bait-Tech

Špičkové krmení Bait-Tech patří k tomu nejlepšímu, co rybářský trh nabízí! Tyto krmné směsi obsahují celou řadu atraktivních látek, které ve vodním prostředí perfektně pracují. Kromě složení a nádherné struktury je další silnou zbraní těchto krmných směsí jejich vůně. Díky tomu toto krmení vytváří silné pachové stopy, které zlákají každého kapra k nástraze. Navíc, krmné směsi na feeder Bait-Tech jsou dostupné za opravdu rozumné peníze…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Krmné směsi Bait-Tech naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 62x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 1889x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2166x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.