Domů Akční nabídka Lov kaprů na feeder: Špičkové návazce a montáže na kapry, které při...

Lov kaprů na feeder: Špičkové návazce a montáže na kapry, které při lovu na feeder zaručeně fungují!

- Reklama -

Lov kaprů na feeder je krásnou záležitostí! No jen si to představte: Sedíte na břehu oblíbeného revíru a koukáte na výraznou špičku. Ta se rázem ohne jako namožená záda. Je tam! V jemném vybavení jde cítit každý výpad ryby, každý pokus o úprk. Ale po tvrdém souboji je dobojováno. Pod nohami se na hladině převaluje krásný kapr. No není to nádhera? Lov kaprů na feeder je prostě vzrušující záležitostí, do které se ihned zamilujete. Jak ale kapry úspěšně chytat? A jaký návazec na kapry použít? Pojďme si představit několik triků…

Připravili jsme pro vás výběr zajímavých návazců a montáží, které jsou zárukou toho, že si na feeder luxusně zachytáte. Tyhle návazce totiž nabízí netradiční nastražení nástrah, které ale slibují TOP vlastnosti ve vodním prostředí. Tohle funguje! Rozhodně ale také nepřehlédněte montáž, kterou vám představujeme níže – jedná se o perfektní způsob, jak chytat kapry u potopených překážek. Vyzkoušejte!

 

Návazec s držákem nástrah MATRIX Boilie Pins

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

S touto špičkovou pomůckou od anglické společnosti MATRIX jste schopni vytvořit geniální návazec na feeder na kapry. O co jde? Držák nástrah MATRIX Boilie Pins slouží k nastražení mikroboilies nebo pelety mimo háček. Obvykle se tato pomůcka váže na D-čkovou montáž. Proč? Díky tomuto stylu připevnění k háčku je nástraha krásně volná, takže se chová naprosto „přirozeně“ v podvodních proudech.

Ano! Ideální je s touto pomůckou chytat na plovoucí mikroboilies nebo pelety. Jen si to představte: Chytáte na rybníku nebo řece, kde je bahnité dno nebo naplavené nánosy na dně. Pak stačí na držák nástrah připevnit plovoucí mikroboilies nebo plovoucí peletu a nahodit. Nástraha se díky tomuto uchycení krásně nadzvedne na dno, přitom háček má luxusně volný hrot. Tohle je velká výhoda, která vede k úspěšnému zaseknutí ryby!

Držák nástrah MATRIX Boilies Pins je skvělý v tom, že díky němu nástrahu okamžitě nastražíte. Vše trvá jen pár okamžiků. Navíc s sebou nemusíte tahat další bižuterii – žádné jehly nebo zarážky. Ne! Držák nástrah MATRIX Boilies Pins nabízí opravdu parádní vlastnosti, které ocení každý milovník lovu na feeder.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Montáž s plovoucím krmítkem MATRIX Impact Bagging Pencil Waggler

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Chytáte na místech, která jsou zarostlá, anebo na místech, kde leží spousta potopených překážek? Není problém! Tahle montáž s plovoucím krmítkem je naprostým hitem u fanoušků jemného rybaření. Princip je stejný jako u plavané: Prostě navážete plovoucí krmítko, pod které připevníte jednoduchý návazec. Rozdíl je v tom, že z krmítka padá krmení rovnou na háček, a láká tak ryby od dna (z překážek) k nástraze.

Tahle metoda není vhodná jen při lovu kaprů a amurů v létě, kdy se drží u hladiny. Ne! Tahle metoda je naprosto dokonalá i při chytání na začátku sezóny. V blízkosti zatopených keřů, popadaných stromů, rákosových polí nebo stulíkových hájů. Tady všude lze tuto geniální montáž použít.

A co je na ni skutečně nejlepší? Ten moment, kdy jde vidět záběr! Rybář při téhle rybařině zažívá ty nejvíce adrenalinové pocity, které jiná rybolovná metoda nenabídne. Ten moment, kdy se začně pohybovat reflexně zbarvená špička krmítka, je nepopsatelný! Nádhera! Neopakovatelné vzrůšo! Suprové na této montáži je, že s ní můžete chytat i na velmi dlouhé návazce (třeba 2 nebo 3 metrové), a že na ni můžete chytat i velké ryby. Super! Super! Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Návazec s držákem pelet MATRIX Bait Aligna

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další perfektní pomůcka pro netradiční nastražení tvrdé nástrahy za oblouček háčku. Díky tomuto nastražení dosáhneme hned několika výhod. Zaprvé: Jelikož je nástraha za obloučkem háčku, tak ostrá špička je nádherně volná. To znamená, že po nasátí nástrahy se háček pevně zapíchne do tlamy kapra. A nejen to! Toto nastražení vytvoří i perfektní úhel, díky kterému se háček zapíchne do spodního koutku, který je pevný, takže šance na zdolání kapra je nejvyšší.

Tato pomůcka je naprosto ideální pro nastražení tvrdých nástrah – zejména pak pelet. Peletu jednoduše vezmete a nasadíte ji do silikonového kroužku. Díky elastickému materiálu je připevnění nástrahy k obloučku háčku opravdu pevné, a nehrozí její stržení při nahození! Super! Držák na pelety MATRIX Bait Aligna dovoluje bleskurychlé nastražení během několika okamžiků. A navíc, tato pomůcka se i velice rychle připevňuje k háčku. Vše je velice rychlé a snadné!

Jak nejlépe s tímto návazcem chytat kapry? Vyzkoušejte tohle: Dejte peletu do silikonového kroužku MATRIX Bait Aligna. A do krmítka přidejte několik stejných peletek. Po rozpuštění krmné směsi na dně revíru zůstane lákavý „koberec“ z peletek, a mezi nimi bude i ta naše nastražená. Jednoduché, ale tohle nejvíce funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -