Domů Akční nabídka Lov kaprů na feeder: Zaručený trumf (nejen) na začátek sezóny! Proč jsou...

Lov kaprů na feeder: Zaručený trumf (nejen) na začátek sezóny! Proč jsou česnekové nástrahy tolik úspěšné?

- Reklama -

Lov kaprů na feeder patří k nádherným záležitostem! Tahle rybařina nabízí obrovské vzrušení, protože rybář chytá na krásně jemné vybavení. Ten, kdo tomuhle lovu propadl, stává se na něm závislý. A ono se není čemu divit! Feeder kromě krásných soubojů nabízí i hromadu záběrů. Pokud rybář použije správnou nástrahu, může si fakt moc dobře zachytat. V poslední době jsou velmi úspěšné česnekové nástrahy. Proč tomu tak je?

Česnek se ve větším množství používá už docela dlouho. Ve velké oblibě jej mají i kapraři, kteří například do krmení přidávají česnekové atraktory. Proč? Je to tím, že česnek je docela dost selektivní. A pokud kaprař připraví krmení z tygřího ořechu a vytvrzeného boilies, a celé to zalije česnekovým CSL, pak dostává hodně silnou návnadu, na kterou moc menší ryby nejdou.

Česnekové nástrahy jsou výborné právě díky unikátní, ostré vůni. Ta vůně česneku velice dobře pracuje za jakýchkoliv podmínek. Ať je voda velmi studená, anebo naopak i teplá, tak stejně vždy česneková nástraha vytvoří velmi silnou pachovou stopu. A právě silná pachová stopa dokáže zaručeně přilákat k nástraze kapry. To je zásadní!

Další výhodou česnekových nástrah je to, že bývají vyráběny v světlém zbarvení. A to je zásadní! Právě světlé zbarvení je silně kontrastní s drtivou většinou terénů na našich revírech. Ať už světlou nástrahu nahodíme na bahnité nánosy, na kamenité dno, anebo do zarostlého terénu, je to jedno. Tahle nástraha půjde vidět (téměř) všude. A když použijeme i výraznější zbarvení krmení, máme z poloviny vyhráno.

Jaké krmení k česnekovým nástrahám vlastně připravovat? Záleží, co chcete chytat. Pokud máte spadeno především na kapry, pak do krmení používejte hrubší částice. Ideálně pelety (pro rychlejší chytání), anebo nadrcený tygří ořech (pokud chcete na feeder dostat fakt velkého kapra, ale máte čas na něj chvíli počkat). Pokud chcete chytat cokoliv, ale prostě si chcete zachytat, pak použijte jemnější krmnou směs, do které nasypte červy. Tohle je záruka okamžitého chytání! Jakou česnekovou nástrahu na feeder doporučujeme?

 

LK Baits CUC Medvědí česnek

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tady není co řešit! Absolutní novinka od firmy LK Baits se milovníkům feederu fakt osvědčila, a tato hodně zajímavá nástraha se stala absolutním hitem. Už svým vzhledem tato nástraha velmi zaujme. LK Baits CUC se skládá z lehce stravitelné bílkoviny a esenciálních aminokyselin, které spouští u ryb chuť k žravosti. I když nástraha vypadá poměrně křehce, nenechte se ošálit prvním dojmem – CUC vydrží i několik zdolání ryb. Super!

Tato nástraha je k dostání hned v několika příchutích. My jsme si ale hodně oblíbili právě medvědí česnek (a s námi i spousta dalších rybářů). Je to dáno tím, že LK Baits CUC v příchuti medvědí česnek má silnou vůni, která se vlemi dobře šíří i ve studené vodě. Proto je tato nástraha velmi vhodná i na začátku sezóny.

To, že je tato nástraha velmi dobrá i na začátku sezóny, naznačuje i její světé zbarvení. Díky němu je LK Baits CUC medvědí česnek velice dobře viditelný i na zaneseném dně. A právě na začátku sezóny jsou dna na našich revírech silně zanesená odumřelou vegetací. Proto je vhodné používat dobře viditelné nástrahy.

LK Baits CUC určitě doporučujeme při prvních vycházkách k vodě, ale poté i v následujících měsících rybářské sezóny. Tato nástraha totiž nabízí perfektní vlastnosti, které zaručují parádní lov ryb. Užijte si spoustu záběrů a skvělých zdolávaček i v tom období, kdy ryby ještě nejsou tolik aktivní.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -