Domů Akční nabídka Lov kaprů na jaře: Perfektní nástraha z pečiva, na kterou berou i...

Lov kaprů na jaře: Perfektní nástraha z pečiva, na kterou berou i velcí kapři!

- Reklama -

Zima je pryč! Konečně! Naše revíry se nám tak po dlouhém, nehostinném období znovu otevírají. A ryby budou při chuti! S čím na ně ale vyrukovat? Výběr nástrahy do studené, jarní vody nemusí být zrovna jednoduchý. Ale! Existuje několik nástrah, na které si perfektně zachytáme hned ze startu sezóny. Jaké to jsou? Jde například o nástrahy vyrobené z pečiva. Ano! Právě pečivo je TOP „jarní“ nástrahou na kaprovité ryby. Přesvědčte se sami…

To, že kaprovité ryby pečivo skutečně milují, věděli už naši pradědové. A ano, i mezi dnešními rybáři je pečivo velice oblíbené i při jarním lovu kaprovitých ryb. Na pečivo totiž můžeme nachytat celou řadu rybích druhů – kapry, cejny, líny nebo veškerou „bílou“ rybu. O zábavu je tak postaráno! O tom, že pečivo mají rády i velké ryby, není pochyb. I velcí kapři pečivo spolehlivě přijímají, takže šance na trofejní úlovek ihned ze začátku rybářského roku je vysoká! Navíc, pečivo můžeme použít jak při lovu na položenou, tak i při chytání na plavanou nebo na feeder. Tohle všechno je na této nástraze prostě skvělé…

kapr_lysec

V současnosti asi nejznámější nástrahou, která se vyrábí z pečiva, je rohlíkové boilies. A právě o rohlíkovém boilies se moc dobře ví, že se jedná o nástrahu, která při lovu kaprů perfektně funguje. Tuto nástrahu v současnosti vyrábí i renomované kaprařské společnosti, například i firma MIKBAITS.

 

rohlikove_boilies_mikbaitsRohlíkové boilies MIKBAITS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je vskutku luxusní výrobek. Renomovaná firma MIKBAITS na rybářský trh dodává velice kvalitní rohlíkové boilies, které je ale v porovnání s jinými výrobci opravdu levné. Na tomto rohlíkovém boilies se nám nejvíce líbí jeho zpracování. Tyto kuličky z pečiva jsou silně nadipované, takže ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu, která láká kapry k záběru. Výborné je i zbarvení tohoto rohlíkového boilies – to je vskutku výrazné, takže kuličky jdou dobře vidět i na tmavém nebo zarostlém dně.

U tohoto rohlíkového boilies chválíme ještě jednu věc – výběr příchutí. Firma MIKBAITS tyto kuličky z pečiva dodává v atraktivních příchutích, které při lovu kaprů zaručeně fungují. Černým koněm je určitě rohlíkové boilies s příchutí česneku. Právě tato nástraha nabízí intenzivní a velmi silný kořeněný odér, který dokáže přemluvit k záběru i velké a zkušené kapry. Účinky česnekových nástrah jsme si v minulé sezóně vyzkoušeli a nestačili jsme se divit! Další perfektní příchutí je med. Tyto sladce vonící kuličky jsou velmi vhodné právě při jarním lovu kaprů. Tyto dvě příchutě opravdu vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

fluo_rohlikove_boiliesFluo rohlíkové boilies MIKBAITS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je perfektní nástraha pro jarní rybaření! Proč? Jedná se totiž o vylepšené rohlíkové boilies, které nabízí mnohem intenzivnější vůni a výraznější zbarvení. Proto je právě toto rohlíkové boilies vynikající nástrahou do studené vody. Ano, i pasivní ryby, které se teprve probouzí ze „zimního spánku“, na tyto kuličky velice dobře reagují.

Například fluo zbarvení tohoto rohlíkového boilies je velice dobře vidět i na tmavém jarním dně (na začátku sezóny ještě chybí vegetace na dně) – a přesně to napomáhá k většímu počtu záběrů! Pokud si tedy chcete zachytat ihned ze startu sezóny, rozhodně vsaďte na tuto nástrahu. Nezklame vás!

Firma MIKBAITS při výrobě těchto kuliček z pečiva použila i vhodné příchutě – ananas, pomeranč a švestku. Jedná se tak o opravdu výrazně sladké chutě a vůně, které jsou při lovu kaprovitých ryb na jaře naprosto ideální. Tyto příchutě vytváří i ve studené vodě vskutku silnou pachovou stopu, na kterou reagují i pasivní ryby. Znovu připomínáme, pokud chcete mít hodně záběrů hned na začátku rybářského roku, pak rozhodně tohle rohlíkové boilies zkuste. Doporučujeme!

Výrobek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -