Domů Akční nabídka Lov kaprů na krmítko: Jak mít více záběrů? TOP 3 suroviny, které...

Lov kaprů na krmítko: Jak mít více záběrů? TOP 3 suroviny, které nesmí v krmení chybět!

- Reklama -

Chytání kaprů na krmítko patří k nejpopulárnějším disciplínám na našich vodách. A ono se není moc čemu divit. Montáž pro lov kaprů na krmítko není nijak složitá, přitom skvěle funguje. Ano, jde opravdu o jednouchý lov kaprů. Na háček stačí napíchnout červy, žížalu, „křupku“ nebo třeba kukuřici, a jde se na to! Ale! Aby měl rybář opravdu velký počet záběrů, je zapotřebí kapry zaujmout. A to se povede pouze tehdy, kdy rybář bude používat kvalitní krmení. Nemyslíme drahé! To ne! Je ale velice vhodné krmení na kapry jednoduše a rychle vylepšit. Jak?

Není žádným tajemstvím, že kapři milují masovou potravu. Však taky proto se tolik shánějí po škeblích nebo jiných bezobratlých živočiších. Kapři „vědí“, že masová potrava je nabitá energetickými složkami, které jsou pro ně tolik důležité! Proto by v krmení na kapry neměly masové složky chybět!

Jenže! Drtivá většina krmných směsí má „základ“ v rostlinných složkách – kukuřice, řepka, pšenice, sója atd. A pak nějaké sladké atraktory. Jedná se o suroviny, které jsou levné, proto je výrobci tolik používají. Na těchto surovinách není nic špatného, je dobré je ale ještě trochu doladit! Na rybářském trhu je hned několik masových surovin, které dokážou posunout krmnou směs o několik „levelů“ výše. Výsledek? Mnohem více záběrů!

 

Tekutá játra Amino Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální (a hlavně levný) tekutý atraktor, který je nabitý užitečnými látkami, a který má zcela unikátní vlastnosti. Tak předně: Tahle tekutá játra je geniální v tom, že obsahuje hromadu atraktivních látek, které lákají kapry k záběru! Stačí do krmení nalít trochu tekuté játry, anebo krmnou kouli v téhle tekutině obalit, a krmení rázem „dostane“ mnohem vyšší účinnost!

Samozřejmě, tekutá játra ve vodním prostředí ještě vytváří i neodolatelnou a zcela unikátní pachovou stopu, kterou kapři milují, a na kterou spolehlivě reagují. A ještě něco: Tento tekutý atraktor ve vodním prostředí vytváří i hustý „mrak“, který se postupně uvolňuje z krmné směsi. Super!

Jak použít tekutou játru? V jednoduchosti je síla! Do hotové krmné směsi přilijte trochu tekuté játry a nechte ji vsáknout! Stačí opravdu malé množství!!! Takto „nacucané“ krmení je rázem mnohem účinnější. Anebo vezměte hotovou krmnou kouli na krmítku a jen ji polijte – opět stačí opravdu v malém množství! A nechte tekutou játru vsáknout do krmení! Uvidíte sami, že tohle funguje…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Belachan

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

O tomto produktu jsme už několikrát psali. Ale ono to jinak nejde! Podle nás jde o NEJLEPŠÍ atraktor pro vylepšení krmení nebo nástrahy vůbec. Obrovskou předností belachanu je, že se jedná o „přírodní“ produkt, o čisté „maso“. Belachan jsou totiž fermentované krevety! Ano, proto belachan tak nehorázně páchne. Jenže! Právě tento zápach kapři milují a okamžitě na něj reagují. Navíc, belachan je díky jeho složení (krevety) napumpovaný atraktivními látkami, které kaprům chutnají. Tohle je TOP surovina do krmení!

Jak belachan používat? Jednoduše! Z kostky belachanu jen odlamujte malé kousky do krmení. Vše zalijte vodou, nebo ještě lépe játrovým atraktorem, a nechte belachan v krmení „odstát“. Takto „vytuněná“ krmná směs dostane opravdu neuvěřitelné grády. Tohle na kapry funguje! Vyzkoušejte belachan pro zatraktivnění vašeho krmení! Nebudete litovat! Znovu: Nepřehánějte to s dávkováním! Stačí málo!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Krevetová moučka

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

U těch krevet ještě chvíli zůstaneme. Musíme vám totiž ukázat naprosto TOP moučku – krevetovou moučku. V čem je tato surovina tak unikátní? V její vlastnostech! Krevetová moučka je totiž výrazně lehčí než ostatní živočišné moučky. Díky tomu tak můžete vytvořit naprosto parádní, nadýchané krmení. A k čemu je to dobré? Takto připravené krmení pojme mnohem více vzduchu, díky čemuž v krmení vzniknou mikroskopické, vzduchové „kapsičky“, které napomáhají k mnohem efektivnějšímu vypouštění atraktivní částeček! Drobné částečky díky vysokému množství vzduchu se na krmném místě nádherně vznášejí! A to láká kapry!

Krevetová (garnátová) moučka se díky lehčí váze používá pro výrobu plovoucích nástrah, ale z našeho pohledu je tato moučka i TOP surovinou pro výrobu krmení. Skutečně! Krevetová moučka ve vodě nádherně pracuje, navíc obsahuje velice atraktivní suroviny, které lákají kapry. A ještě něco: Krevetová moučka má i specifický pach, který kapři milují! Tuhle surovinu do krmení jednoznačně doporučujeme! Nepřehánějte to s dávkováním!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -