Domů Akční nabídka Lov kaprů na krmítko: TOP 3 navijáky s volnoběžnou brzdou za pár „babek“!...

Lov kaprů na krmítko: TOP 3 navijáky s volnoběžnou brzdou za pár „babek“! Jaký vybrat?

- Reklama -

Naviják s volnoběžnou brzdou na kapry patří k stále populárnějším součástem rybářské výbavy. Však proč taky ne? Navijáky s volnoběžnou brzdou jsou velice příjemnými společníky, které nabízí zajímavé vymoženosti při lovu kaprů na krmítko. Dříve byly tyto navijáky spjaty spíše s „tvrdou“ kaprařinou, ovšem v posledních letech se úspěšně etablovaly i v klasické položené. A rybáři mají navijáky s volnoběžnou brzdou moc v oblibě! Proto jsme připravili seznam levných navijáků s volnoběžnou brzdou za super ceny. Nechte se inspirovat!

Co je to volnoběžná brzda na navijáku a jaké jsou její výhody? Představte si to: Sedíte u oblíbeného revíru a máte nahozeno. A přitom máte zapnutou volnoběžnou brzdu. Náhle přijde záběr od kapra! Není ale třeba panikařit! Díky zapnuté volnoběžné brzdě se z navijáku volně odvíjí vlasec. Teď stačí otočit kličkou navijáku a volnoběžná brzda se vypne – nyní už je zapotřebí pracovat s klasickými brzdami. Super!

Volnoběžná brzda je opravdu velmi příjemným společníkem, který celý lov kaprů značně zpohodlňuje – i proto jsou tyto navijáky mezi rybáři tolik oblíbené. Tak jaký vybrat, aby to nebolelo naši peněženku?

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Giants Fishing Luxury RX 6000 (1+1 zdarma)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších navijáků s volnoběžnou brzdou na rybářském trhu. Tento model navijáku od českého výrobce Giants Fishing je mezi rybáři oblíbený zejména díky jeho kvalitě za rozumnou cenu. Naviják Giants Fishing Luxury RX 6000 je vyrobený z masivního grafitu, což je materiál, který slibuje vysokou odolnost, ale například i nádherně nízkou váhu. Díky tomu se s navijákem pohodlně manipuluje při lovu kaprů. Na tomto navijáku máme rádi i precizní chod, o který se stará 8 kuličkových ložisek a 1 válečkové.

Navijáky od českého výrobce Giants Fishing nabízí i zajímavé „detaily“, které jsou spíše k vidění u dražších modelů. Například tyto navijáky jsou vybaveny rolničkou proti překroucení vlasce, takže vlákno je na naviják šetrně navíjeno, tudíž se na něm nevytváří nepříjemné obloučky. Dalším plusem je pevnostní hnací soukolí, které rovněž přispívá ke skvělé práci navijáků.

Rozhodně nesmíme opomenout kvalitní brzdy. Kromě volnoběžné brzy je tento naviják vybaven jak zadní, tak i přední brzdou. Paráda! Všechny brzdy jsou kvalitní, a krásně reagují i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Zdolávání ryby je tak skutečným požitkem!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják s volnoběžnou brzdou MIVARDI Alcon 6000 (1+1 zdarma)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Asi nejpopulárnější naviják na kapry o firmy MIVARDI. Model Alcon 6000 rybářům nabízí perfektní vlastnosti za suprovou cenu. Naviják je zhotoven z kvalitních materiálů, které slibují vysokou odolnost, dlouhodobou životnost a bezproblémové používání. O precizní chod navijáku se stará hned 5 kuličkových ložisek. Na navijáku rovněž oceňujeme například odlehčenou cívku, i díky které není naviják tak těžký, takže se s ním mnohem lépe manipuluje.

Naviják MIVARDI Alcon 6000 je naprosto ideální na většinu tuzemských revírů pro lov kaprů na položenou s krmítkem. Kapacita cívky činí 350 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm. To je dostatečně množství i na větší vody typu Orlík nebo Labe. Pokud tedy hledáte kvalitní naviják s volnoběžnou brzdou na kapry, podívejte se na tento od české firmy MIVARDI.

 

Naviják s volnoběžnou brzdou OKUMA Carbonite XP (1+1 zdarma)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Náš černý kůň tohoto seznamu! Navijáky OKUMA jsou pověstné svou kvalitou a vysokou odolností, však taky proto je mají rybáři tak rádi. A jsme moc rádi, že tato firma produkuje i cenově dostupné navijáky s volnoběžnou brzdou, které ale nabízí perfektní vlastnosti. Hned na úvod asi každého zaujme nízká váha těchto navijáků – ta je jen 400 gramů, a právě díky tomu se s nimi perfektně manipuluje při lovu.

Další velkou předností je jejich systém navíjení – jedná se o precizní eliptický navíjecí systém, který navíjí každý navazovací materiál maximálně šetrně. A rozhodně nesmíme zapomenout ani na suprový systém brzd, který reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Zdolávání ryby je tak maximálně pohodlně! Navíc, na navijácích je Hydro Block voděodolná brzda, což výrazně zvyšuje životnost těchto navijáků.

Naviják OKUMA Carbonite XP má dostatečnou kapacitu na cívce – vleze se na ni třeba 260 metrů 0,35 mm vlasce. A to bohatě stačí na většinu našich vod! Pokud hledáte šikovné navijáky s volnoběžnou brzdou, které vydrží, vsaďte na tyto od firmy OKUMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -