DomůAkční nabídkaLov kaprů na položenou: Jednoduchá a rychlá výroba luxusní nástrahy z pečiva! Jak...

Lov kaprů na položenou: Jednoduchá a rychlá výroba luxusní nástrahy z pečiva! Jak na to?

- Reklama -

Kolikrát se stane, že rybáři vymýšlejí nejrůznější věci, aby dostali kapry na háček. Přitom naprosto jednoduché řešení mají přímo „pod nosem“. Častokrát prostě stačí se vrátit k našim rybářským kořenům a použít takovou nástrahu, která je už dlouhá léta osvědčená. O čem to mluvíme? O pečivě! Pečivo na kapry je prostě dokonalá nástraha, která kaprům velice chutná. A navíc, pečivo má ve vodě skvělé vlastnosti. Pojďme si jednoduše a rychle vyrobit dokonalou nástrahu, která jezdí v každém počasí!

Pro výrobu nástrah z pečiva je dobré používat rohlíky, housky a podobné produkty, které jsou z „bílého těsta“. Proč? Právě tento druh pečiva má velmi dobrou konzistenci. Bílé pečivo nejenže skvěle drží na háčku, ale výborně se i tvaruje. Díky tomu tak můžeme velice rychle vyrobit špičkovou nástrahu, na kterou to bude brát.

Další velkou předností je, že bílé pečivo je kontrastní. To znamená, že jde na dně velice dobře vidět. A to je zásadní! Právě takové „předměty“ na dně kapři velice rychle rozeznají. Takže ať už budete chytat na blátivém, kamenitém nebo zarostlém terénu, je to jedno. Pečivo jde vidět všude! Jeho viditelnost pak můžete posílit tak, že na krmítko dáte také barevnější návnadu, která půjde rovněž vidět. Takže se vytvoří luxusně viditelné místečko.

Pečivo má naprosto dokonalé vlastnosti i z toho pohledu, že po vhození do vodního prostředí začne nabývat na objemu. V momentě, kdy pečivo na háčku nebo pod háčkem nahodíme do vody, začne se z něj vytvářet atraktivní „cucek“. A tahle bílá kulička zláká každého kapra! Tohle je prostě dokonalost!

Aby pečivo na háčku vydrželo delší dobu, je lepší používat 2 až 3 dny staré rohlíky či housky, které mají „gumovější“ charakter. Právě takové pečivo je nejlepší! Jak z něj ale udělat během minuty atraktivní nástrahu přímo u vody? Tady je návod!

 

Vykrajovátko MATRIX Bread Punch Set

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková pomůcka pro výrobu nadupané nástrahy z pečiva přímo u vody! Použití je naprosto jednoduché: Na vykrajovátko nasadíte koncovku o požadovaném průměru, a pak už jen začnete vykrajovat nástrahy z pečiva. Znova: Je dobré použít nějaké bílé pečivo – rohlík, toustový chleba nebo housku. Z takového pečiva se nástrahy vytváří nejlépe!

Vzniklé nástrahy pak můžete nastražovat nejrůznějšími způsoby. Můžete vykrojené pečivo nastražit přímo na háček, anebo klidně na vlas pod háček (vytvořit řetízek z několika kusů pečiva). Někteří rybáři tyto nástrahy z pečiva nastražují i do speciálních silikonových kroužků (držák na pelety), které připevňují na raménko háčku.

Máme pro vás tip! Nastražené pečivo na háčku nebo pod háčkem na vteřinu namočte do esence a rychle vytáhněte. Pak nechte 2 až 3 minuty esenci vsáknout do pečiva. Díky tomu se esence ihned po vhození z nástrahy nesmyje, ale bude se uvolňovat dlouhou dobu! Tohle funguje! Pečivo namáčíme do nejrůznějších esencí. Díky koncentrovanější vůni nástrahy může počet záběrů mnohonásobně vzrůst!

Čím při lovu na pečivo krmit? Klidně postačí klasická krmná směs. Tu dejte do krmítka nebo na olovo, anebo do PVA punčochy. Principem je, že na lovném místě vznikne krmné místečko, nad kterým se bude vznášet kus nacucaného pečiva. Existuje něco lepšího?

Tohle vykrajovátko opravdu doporučujeme! Během několika málo okamžiků vyrobíte celou řadu nástrah, které jsou velice účinné. Žádné zdlouhavé napařování, lisování a podobné věci. Ne! Tohle je mnohem rychlejší a pohodlnější!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -