skingbranding-banner

Lov kaprů: TOP 3 nástrahy na kapry do studené vody! S těmahle si zaručeně zachytáte!


Na první pohled to nemusí vypadat, ale zrovna teď je jedno z nejlepších období pro lov kaprů. Klesající teploty totiž nutí kapry přijímat více potravy, aby si vytvořili dostatek zásob tuku na zimu. Proto teď kapři žerou jako diví! Není radno sedět doma, teď je třeba být u vody! Ovšem! Aby byl lov kaprů v chladné vodě úspěšný, je zapotřebí použít tu správnou nástrahu. Co je v tomto období nejlepší napíchnout na háček? Máme pro vás zaručené tipy!

Pamatujte: Nyní je zapotřebí použít takovou nástrahu, která spolehlivě „pracuje“ i za nízkých teplot. Ano, teď je zapotřebí na háček napíchnout nástrahu, která dokáže vypouštět lákavé látky i ve studené vodě. A to neumí zrovna každá nástraha! Pro lov kaprů ve studené vodě se například nehodí olejnaté nástrahy, poněvadž olejnaté složky se dobře uvolňují ve vodě, která má alespoň 10˚C. Proto je lepší nyní sáhnout po jiných nástrahách. Po jakých?

Máme dvě možnosti: Buďto můžeme sáhnout po moderní nástraze, anebo vsadíme na léty prověřenou klasiku. Volba závisí na rybářovi samotném. Pojďme si nyní představit TOP nástrahy do studené vody, na které to bude spolehlivě „jezdit“.

 

VÝPRODEJ: Slevy na nástrahy na kapry!

Nezapomeňte, že na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá podzimní výprodej nástrah na kapry. Jen nyní si můžete obstarat našlapané nástrahy na kapry za fantasticky nízké ceny! Tento výprodej nástrah je množstevně omezen! Slevy se vztahují i na ty nástrahy, které si nyní představíme…

Kompletní nabídku zlevněných nástrah a návnad si prohlédněte ZDE

 

Boilies MIKBAITS Fluo Mirabel PAMPELIŠKA

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou špičkové kuličky pro lov těch největších kaprů ve studené vodě! Tahle nástraha prostě zaručuje úspěch! V čem tkví ono tajemství úspěchu? Ve směsi! Ta je poskládána tak, aby spolehlivě „pracovala“ i za nízkých teplot. Boilies MIKBAITS Fluo Mirabel tak i ve studené vodě vytváří neodolatelnou pachovou stopu, která dokáže zaujmout kapry i na velkou vzdálenost. Toto boilies má kásně příjemnou, nasládlou vůni s jemným „perníkovým ocasem“. Tohle je prostě TOP nástraha!

Tyto kuličky mají navíc nádherné fluo zbarvení. A to je do aktuálních podmínek naprosto perfektní! Proč? Je dobře známo, že kapři dobře vidí kontrastní věci. Tedy například světlou věc na tmavém podkladu. A pokud si uvědomíme, že v aktuálních podmínkách jsou dna našich revírů šedivá a tmavá, pak je výrazně žlutá kulička tím nejlepším řešením! Navíc, tohle boilies je obaleno v prášku, takže po nahození kolem sebe vytvoří atraktivní „mráček“, který zaujme každého kapra! Paráda!

Boilies MIKBAITS Fluo Mirabel se vyrábí v několika příchutích. My ale jednoznačně doporučujeme příchuť pampeliška, která je prostě fantastická!!! Tohle boilies je do aktuálních podmínek naprosto výborné!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rohlíkové boilies Amino Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Obrovská klasika, která nikdy nezklame. Pečivo je do aktuálních podmínek naprosto ideální. Proč? Protože právě pečivo, tedy i rohlíkové boilies, krásně „pracuje“ i ve studené vodě. Po nahození začne rohlíková kulička nádherně nabývat na objemu, a po chvíli je na háčku krásný „knedlík“. Tohle je paráda! Navíc, rohlíkové boilies je napuštěno esencí, jež se dobře uvolňuje i ve studené vodě. K tomu tato nástraha je obarvena výraznou barvou, tudíž jde velmi dobře vidět i na tmavém a šedivém dně. Pokud se chystáte na položenou nebo feeder, tuhle nástrahu si vezměte s sebou!

 

Miniboilies LK Baits Sea Food

Výrobek je dostupná na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další výborné kuličky. Tentokrát od firmy LK Baits. Miniboilies Sea Food je perfekní nástrahou do aktuálních podmínek. Tato nástraha vytváří velmi silnou pachovou stopu, která věrně napodobuje přirozenou potravu kaprů. A možná právě proto jsou tyto kuličky tolik účinné. Velmi atraktivní je i průměr těchto kuliček. Miniboilies LK Baits Sea Food se vyrábí v průměru 12 mm, což je naprosto ideální velikost do aktuálních podmínek. Vyzbrojte se na vaši výpravu za kapry a mějte u sebe perfektní nástrahu do aktuálních podmínek!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

NOVINKA: Luxusní kaprové navijáky za super cenu! Do těchto strojů se okamžitě zamilujete!

admin | přečteno: 209x | 1.12.2020 | Žádné komentáře

Navijáky na kapry jsou důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud má …

Nejlevnější echolot na trhu? Tenhle je dostupný za pár korun, přitom nabízí TOP kvalitu!

admin | přečteno: 1325x | 30.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské echoloty LOWRANCE patří k tomu nejlepšímu na trhu. Tyhle rybářské …

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 1854x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.