Domů Akční nabídka Lov kaprů ve studené vodě: "Zapomenutá" nástraha zkušených kaprařů! Tohle zaručeně funguje!

Lov kaprů ve studené vodě: „Zapomenutá“ nástraha zkušených kaprařů! Tohle zaručeně funguje!

- Reklama -

Studená voda může na první pohled vypadat jako nepřekonatelná překážka při lovu kaprů. Přece jen, ve studené vodě nejsou ryby tolik aktivní, a nemají tak velký apetit. Jenže! Pokud použijeme správnou nástrahu a krmení, pak si můžeme velice dobře zachytat i v nehostinných podmínkách. I když bude pořádná zima, můžeme chytit krásné kapry. Co tedy v takovýchto časech použit? Vyzkoušejte osvědčenou klasiku, která je léty prověřená…

Nástrahy na kapry s jahodou příchutí. Možná je to jen naše zdání, ale v posledních letech rybáři především používají nástrahy s masovou příchutí. Rybářským „žebříčkům“ oblíbenosti nástrah vévodí halibutové nástrahy, nástrahy s příchutí olihně, anebo třeba kraba. A nám trošičku přijde, že rybáři zapomněli na starou dobrou jahodu. Právě tahle esence ale patří k základním kamenům moderních kaprových nástrah. A co víc! Jahoda funguje dodnes!

Právě nástrahy s jahodovou příchutí dokážou ve vodním prostředí vytvořit fakt zajímavou pachovou stopu, která dokáže zaujmout i pasivnějšího kapra. A to se hodí právě do nízkých teplot, kdy kapři přílišnou aktivitou nehýří. V momentě ale, kdy pod háček napíchnete jahodovou kuličku, tak kaprům nabízíte lákavé sousto, které krásně sladce voní a chutná. A tomuhle jen tak nějaký kapr neodolá! Pokud navíc použijeme jahodovou nástrahu v optimální velikosti a barvě, pak máme zaděláno na super úspěch i v těžkých podmínkách.

K takové jahodové nástraze se potom vyplatí přidávat i ovocné krmení. Malý tip: Při lovu kaprů ve studené vodě doporučujeme do krmení nepřidávat příliš mnoho hrubších částic. Proč? Pokud byste do krmení přidali větší množství hrubších surovin, pak by hrozilo, že kapři by se rychleji nasytili, a tedy by odplavali pryč. A to nechceme!

Proto je vhodné do krmení spíše přidat tekutou potravu nebo dip. Takto zalité krmení nechte alespoň 15 minut odstát. Díky tomu se tato atraktivní tekutina do krmení pořádně nasaje, takže v krmení zůstane mnohem delší dobu, a mnohem delší dobu se bude z krmení i vypouštět. Super! Navíc, takto navlhčené krmení lze používat i do PVA materiálů. To je další plus!

 

Boilies LK Baits ReStart Wild Strawberry

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jedno z nejlepších jahodových boilies na trhu. Proč? Především proto, že tyto kuličky obsahují magickou vůni, která má základ v úžasné esenci od legendy moderní kaprařiny – od Kevina Maddocka. Právě tento rybář patří k světovým hvězdám lovu kaprů, který je otcem nepřekonatelných esencí do nástrah na kapry. A takovou esenci naleznete i v těchto kuličkách od LK Baits.

Ta vůně těchto jahodových kuliček je prostě nádherná! Luxusní ovocná vůně dokáže ve vodním prostředí vytvořit velmi silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. A bacha! Tyto kuličky velice dobře pracují i ve studené vodě, esence se z tohoto boilies dobře šíří i za nízkých teplot. Velký vliv na úspěšnosti této nástrahy má i nasládlá chuť boilies LK Baits ReStart. Super!

Kromě samotné esence nabízí toto boilies dalších několik předností. Tak třeba samotnou směs: Ta má základ na směsi HNV s vyváženou nutriční hodnotou, ve které výrobce použil i populární mléčné proteiny. Důležitou součástí jsou ale také LT rybí moučky, které dávají této nástraze masový „ocas“. Ten je zásadní, protože kapři dokážou rozpoznat i malé množství masových surovin, na které velmi dobře reagují! Proč? Protože masová potrava patří k velmi populárním součástem kapřího jídelníčku.

V nespolední řadě nesmíme zapomenout ani na krásné zbarvení. Kuličky mají výrazně červenou barvu, díky které jde tato nástraha velice dobře vidět i na tmavém dně. A to je hodně důležité, protože ve studené vodě bývají dna našich revírů tmavá a šedivá. Nezapomínejte na to, že kapři velice dobře vidí kontrastní věci, takže pokud na tmavé dno nahodíte červenou kuličku, kapr ji velice dobře vidí.

Na tomto boilies ceníme, že je dostupné i v 250 gramovém, „chytacím“ balení, které je k dostání za fakt zajímavé peníze. Za rozumnou cenu dostanete špičkovou nástrahu, která funguje při lovu kaprů po celý rok. Rozhodně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

LK Baits IQ Method Mix Fruit

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový method mix, který je vhodný i pro lov ryb ve studené vodě za nízkých teplot. A to především proto, že tento method mix má velmi silnou pachovou stopu, která voní po ovoci. Díky tomu tak toto krmení i za nízké teploty ve studené vodě krásně voní, takže láká ryby k nástraze. Velkou předností je i výrazné zbarvení, díky kterému jde lovné místo vidět i z větší vzdálenosti.

Krmení obsahuje celou řadu atraktivních látek, které jsou upraveny tak, aby ve vodním prostředí vytvářely krásný krmný „oblak“. Při lovu ve studené vodě moc nedoporučujeme přidávat příliš mnoho hrubších částic, aby se ryby rychle nenasytily, a neodplavaly někam pryč. Spíše je vhodné krmení zalít silně vonící tekutou potravou, která se do krmení vsákne, takže na lovném místě se bude vůně krmení dlouho držet. A to nutí kapry neustále hledat potravu, až narazí na naši nástrahu.

Největší předností IQ Method Mixu od LK Baits je to, že nabývá na objemu. Ano! Stačí toto krmení navlhčit, a rázem začne návnada nabývat. Výrobce udává, že z 5 kilo mixu můžete vyrobit až 10 kilo kvalitního krmení. A bacha! Při lovu doporučujeme používat spíše menší množství – díky silné vůni a koncentraci atraktivních látek skutečně není nutné to s množstvím přehánět. Méně je někdy více!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -