DomůRybářské radyRybaření v zahraničíRybářská dovolená v národním parku, kde žijí 100 kiloví sumci! Takhle vypadá snová...

Rybářská dovolená v národním parku, kde žijí 100 kiloví sumci! Takhle vypadá snová dovolená pro rybáře!

- Reklama -

Jak by měla vypadat TOP rybářská dovolená? Co třeba tak, že se vydáte do vyhlášeného národního parku Camargue? Že jste o této oblasti ještě neslyšeli? To je obrovská škoda, protože jde o nádherný kus přírody. A navíc! V téhle lokalitě žijí sumci, kteří přesahují váhu 100 kilo! Šance na úlovek životního sumčího obra tak rozhodně není malá. Právě v této oblasti nabízí France fishing adventure své služby a pronájem mobilheimu, který je přímo na břehu řeky. A hlavně! Správce je zkušený český rybář, který se vším poradí. Přijeďte si splnit vaše nejtajnější rybářské sny…

Národní park Camargue je jedna z nejkrásnějších oblastí v celé Evropě. Jde totiž o kus Francie, kde se majestátná řeka Rhone rozlévá do obrovské delty. Na neskutečné ploše 12 000 kilometrů čtverečních naleznete obrovské množství kanálů a ramen, které jsou plné ryb! Tohle gigantické rybí bludiště nabízí to, co dneska tolik všichni hledáme – klid, zapomnění, souznění s přírodou…

A právě v tomto kusu přírody můžete strávit vaši nezapomenutelnou rybářskou dovolenou. Český rybář Martin Mráz v noční zóně v Camargue nabízí k pronájmu plně vybavený mobilheim, do kterého se vleze až 6 rybářů! V tomto útulném obydlí naleznete gril, vařič, klimatizaci, mikrovlnnou troubu, základní nádobí, topení, lednici, mrazák, a bonusem je určitě oblíbený kávovar Nespresso. Ale nejvíce si zamilujete zastřešenou terasu, ze které máte Camargue jako na dlani! A klidně z ní můžete rovnou chytat!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rezervace termínu v útulném mobilheimu na řece Rhoně!

Tahle rybářská dovolená nabízí absolutní volnost! Správce vám vše potřebné vysvětlí a zaškolí vás ohledně pravidel rybolovu na Rhoně, abyste neměli problém s přísnými francouzskými porybnými a policií. To nikdo nechce! Pak už jenom dostanete člun s 5 koňovým motorem, a rázem si dělejte to, co „chcete“. A pokud se na samotný lov necítíte, pak si můžete objednat služby českého průvodce, který vás po Camargue provede, a se kterým můžete celou dovolenou rybařit! Loví se sumec a na moři tuňák, žralok, mečoun a palometa!

Upozornění: Chceme upozornit všechny rybáře, že o pronájem mobilheimu v této oblasti Rhone je mimořádný zájem! Pro rok 2020 je volných posledních 5 termínů!

 

Delta Rhone: Oblast, kde potkáte 100 kilové sumce!

Právě oblast Camargue je vyhlášená těmi největšími a nejdivočejšími sumci nejen ve Francii, ale i v celé Evropě. Důkazem jsou i úlovky českého rybáře Martina Mráze. Právě Martin v této oblasti nachytal během několika let obrovskou spoustu gigantických sumců, kteří vážili přes 100 kilo. Takže ano!  Tady je šance obrovská! A vy si můžete jednoho z těchto gigantů ulovit sami. Můžete v rybářském životě prožít lepší zážitek?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rezervace termínu v útulném mobilheimu na řece Rhoně!

Na Camargue je nejlepší jeho poloha. Tento národní park leží na jihu Francie nedaleko pobřeží Středozemního moře (nezapomínejte, je to delta Rhone). Co z toho vyplývá? Pokud vás přestanou bavit sumci, tak můžete za několik krátkých chvil chytat na moři divoké tuňáky! A věřte nám – tohle je absolutní TOP zážitek! Úlovek divokého tuňáka se vám vryje do srdce takovým způsobem, že na to do smrti nezapomenete…

Musíme připomenout ještě jednu věc: Camargue prostě nabízí neskutečně nádhernou přírodu. Takové prostředí v Evropě nenajdete! V oblasti žije okolo 400 druhů divokých zvířat, a není výjimkou potkat třeba legendární bílé koně, anebo polodivoké býky. Asi největším symbolem tohoto parku jsou elegantní plameňáci, do kterých se ihned zamilujete. Upozorňujeme! Ten, kdo Camargue jednou zavítá, tak se rázem stává na tomhle kusu přírody závislý nadosmrti!

 

Řeka Rhone: Matka gigantických ryb

Gigantická řeka Rhone se rodí v Urnských Alpách ve Švýcarsku, kde vyvěrá z obrovských hor. Ledová voda, která je průzračná jako křišťál, se dere celých 231 kilometrů krajinou Švýcarska. A pak se rázem stočí do Francie. Po francouzském území se Rhone táhne dalších 581 kilometrů, kde se na samém konci vlévá do Lvího zálivu ve Středozemním moři.

A právě díky rázu toku a klikatění dostala tahle řeka své jméno. Rhone totiž ve starém keltském jazyce znamená klikatit se (Rhodanus/Rodanus). Pravdou ale také je to, že jiné prameny hovoří o původu jména z řeckého jazyka. V dávné minulosti zde totiž bývala kolonie Rhoda či Rhodanusia. A někteří si myslí, že řeka získala jména právě po této oblasti…

Řeka Rhone znamená pro jižní část Francie život. Obrovský tok přináší Francouzům tolik důležitou vodu pro zavlažování jejich polí. A nejen to! Řeka Rhone vyrábí až 70 % energie ze všech vodních elektráren ve Francii. Na samotné řece leží 11 vodních elektráren. Tak je tahle řeka důležitá! Další zásadní roli hraje Rhone i v dopravě. Řeka je propojena nejrůznějšími kanály, na kterých bují lodní doprava.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rezervace termínu v útulném mobilheimu na řece Rhoně!

 

Rybářská videa z Francie

Podívejte se na videa od Martina Mráze z Francie. Na nádherných videích si můžete prohlédnout, jak takový lov sumců ve Francii probíhá. Tohle je prostě nádhera! Z divokých zdolávaček s obrovskými sumci v nádherné přírodě, kterou řeka Rhona nabízí, se tají dech. Do tohohle se zamilujete! Tak mrkněte!

Ilustrační foto: France Fishing Adventure

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -