Domů Akční nabídka Lov obrovských amurů: Tajný trumf! Špičkové pelety na amury ze sladkovodních řas...

Lov obrovských amurů: Tajný trumf! Špičkové pelety na amury ze sladkovodních řas a sinic!   

- Reklama -

Lov amurů je neuvěřitelný zážitek! Zprvu to vypadá, že po zaseknutí rybář tahá nějakého cejna. V momentě ale, kdy amur ťukne břichem o dno, začne neuvěřitelný tanec „na život a na smrt“! Proto rybáři lov amurů tolik milují! Pro tu nespoutanou sílu a obrovskou nevyzpytatelnost těchto stříbrných „torpéd“. Amury můžeme k nástraze lákat s pomocí nejrůznějších návnad. Dneska si ale ukážeme špičkovou nástrahu/návnadu, která obsahuje celou řadu rostlin. A která zaručeně přiláká amury k naší nástraze!

S tou situací se můžete docela často setkat: Sedíte na břehu oblíbeného revíru, a přitom sledujete háj zatopených rákosů. Krásné vodní rostliny se mlčky tyčí k nebi. Co se to ale s nimi děje? Rákos se začne nepřirozeně třepetat, a rázem mizí pod hladinou! Co to je? Klid! To se „pasou“ amuři! Vidět tohle hodování amurů na vlastní oči je neskutečný zážitek…

Ano! Amuři mají rádi kukuřici, mirabelky nebo pečivo. Ale milují rovněž rostliny – prostě „vše“, co je zelené! A proto je na trhu k dostání celá řada nástrah a návnad, které obsahují rostliny – tohle na amury skvěle funguje! Rybář si tak může vybrat například boilies nebo pelety s vysokým podílem zelené složky.

A jak s těmito nástrahami chytat? O amurech se ví, že dokážou spořádat obrovské množství potravy. Znamená to tedy, že musíme dát celou výplatu za nástrahy s rostlinami? To v žádném případě! Bohatě postačí, když najdete atraktivní místo, na kterém vodní rostliny rostou, a právě k nim nástrahu s obsahem rostlin a trochu krmení položit/nahodit. Je to přece logické: Pokud budu chytat tam, kde se amuři přirozeně vyskytují, není třeba je lákat obrovským množstvím krmení.

 

Pelety na amury LK Baits Euro Economic

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální novinka od české firmy LK Baits! Tyto špičkové amurové pelety, které obsahují například vojtěšku, mají neuvěřitelný účinek právě na stříbrná „torpéda“. Znova: Pelety obsahují například vojtěšku, ale třeba i takové speciality jako spirulinu (sladkovodní sinici) nebo chlorelu (sladkovodní řasu) a další účinné látky, které společné vytváří naprosto geniální pachovou stopu, která amury okamžitě zaujme!

Pelety mají luxusní zelené zbarvení, které na dně revíru vytvoří nádherně „cucky“, jež připomínají chuchvalce řas a zbytky vodních rostlin. Tomuhle amur prostě neodolá! Další obrovskou předností těchto pelet je jejich vynikající rozpustnost, kdy kromě atraktivního pachu „vysílají“ i drobné částečky. Na lovném místě, na kterém s těmito peletami zakrmíme, tak vznikne nádherný „koberec“. Tohohle si všimne každý amur!

Rozpustnost amurových pelet LK Baits závisí na teplotě vody nebo proudnosti. Obecně lze ale říct, že pelety o průměru 12 mm se rozpadají 2 až 3 hodiny a 20 mm pelety pak ve vodě vydrží 5 až 8 hodin. Toto je jasný důkaz, že pelety ve vodě skvěle pracují a vytváří na dně jak silnou pachovou stopu, tak i „mrak“ z jemných částic. Luxus!

A nejlepší zpráva nakonec! I když jsou tyto pelety opravdu luxusním zbožím na amury, které obsahuje celou řadu špičkových surovin, jejich cena je rozumná! Pokud budete krmit rozumně (třeba nadrcené nebo nakrájené pelety v PVA punčoše), není cena nijak závratná! A nezapomínejte na to, že pokud budete chytat na místě, kde se amuři přirozeně vyskytují, není nutné krmit mnoho!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -