Domů Akční nabídka Lov trofejních amurů: Spaciální nástraha z rostlin, která zaručeně funguje na velké...

Lov trofejních amurů: Spaciální nástraha z rostlin, která zaručeně funguje na velké amury!

- Reklama -

Amur. Jedinečná ryba. Tenhle stříbrný bojovník připomíná vodního býka. Pokud se vám podaří dostat kapitálního amura na háček, pak zažijete nefalšované rybářské eldorádo. Amur je totiž hrdým bojovníkem! Zprvu se nechá přitáhnout ke břehu jako ovečka. Ale v tom momentě, kdy ucítí břeh, začne řádit jako pominutý. Lov velkých amurů je nezapomenutelným zážitkem. Jenže! Aby takový lov byl úspěšný, je zapotřebí sáhnout po té správné nástraze…

Amur je skutečným labužníkem. Tahle ryba miluje především rostliny. Skutečně! Kolikrát se vám může stát, že u břehu spatříte, jak se zvláštně pohybují zatopené větve keřů, anebo jak mizí pod vodou celá stébla rákosí. To se „pasou“ amuři! Tyhle ryby jednoduše rostliny milují. Proto, pokud se na amury vydáte, pak jistě sáhněte po takové nástraze, která obsahuje namleté rostliny. Pravda, podobných nástrah na trhu moc není. Ale my vám teď dáme zaručený tip!

amur

 

boiliesBoilies Amur Special

Cena: 149 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Tohle boilies na amury je zaručenou zbraní na velké amury! Jak si můžeme být tak jistí? Jednoduše! Boilies Amur Special obsahuje obrovský podíl namletých rostlin. Tedy surovin, které amuři tolik milují. V tomto speciálním boilies na amury naleznete vysoký obsah namleté vojtěšky, jetele nebo ostřice. A právě tyto rostliny jsou tím pravým ořechovým! Všechny zmíněné druhy rostlin vydávají velice intenzivní „rostlinný odér“, který přiláká mlsné amury i z velké vzdálenosti. Navíc, když se na tyto kuličky podíváte zblízka, pak si jistě všimnete, že mají lehce nazelenalou barvu. To je ono! Tohle velcí amuři fakt můžou!

csl-koncentrat-kaprpro-originalTip: Doporučíme vám jeden zaručený fígl. Možná si ještě vzpomínáte na to, jak naši dědové chytali obrovské amury na ovoce. Ano, i to amuři mají velice rádi. Ale co tak spojit boilies na amury, které obsahuje spoustu chutných rostlin, s ovocem? Jak? Je to jednoduché! Vyzkoušejte boilies Amur Special namočit v perfektním dipu CSL koncentrát. Tento dip je velice hustý, takže na povrchu boilies vytvoří atraktivní „film“, který se ve vodě postupně rozpouští, takže vytvoří atraktivní „mrak“. Navíc, intenzivní vůně koncentrátu dokáže přilákat velké amury i z velké vzdálenosti.

CSL koncentrát je dostupný na InFish.cz 

Pro zatraktivnění boilies na amury nejvíce doporučujeme CSL koncentrát s příchutí medu a švestky. Právě tyto druhy koncentrátu mají velice intenzivní sladkou chuť a vůni. Proto jsou medový a švestkový koncentrát tou nejlepší zbraní na amury. CSL koncentrát dodáváme v praktickém litrovém balení za fantasticky nízkou cenu! Litr CSL koncentrátu vás vyjde na pouhých 119 korun! Tohle je fakt extravýhodná cena!

Ale vraťme se k onomu boilies na amury. Tyto nazelenalé kuličky, které obsahují vysoký podíl pro amury chutných rostlin, vám opravdu doporučujeme. Proč? O tomto boilies zaručeně víme, že při jeho testování testeři nachytali obrovské množství trofejních amurů. Ale hlavně! Toto boilies jsme vyzkoušeli přímo i my! A jaký byl výsledek? Fantastický! Na soutoku Berounky s Vltavou jsme chytili za jeden den hned 4 krásné amury – 81, 84, 89 a 98 centimetrů. Tyhle kuličky jsou fakt parádní a zaručeně fungují! Jednoznačně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Boilies ZDARMA!

boilies_zdarmaJen připomínáme, že na InFish.cz stále běží akce boilies ZDARMA! Ke každému kilogramovému balení kvalitního boilies Magic Squid dáváme i balení tvrdého boilies na velké kapry Hard Hook. Boilies Magic Squid dodáváme v hromadě příchutí a ve třech průměrech! Takže, pokud se chystáte na výpravu za velkými kapry, tak rozhodně sáhněte po těchto kuličkách. Boilies Magic Squid totiž obsahuje vysoký podíl čerstvě namletých kalamárů, které mají specifickou chuť a vůni. A právě kalamáry trofejní kapři opravdu zbožňují a zaručeně na ně berou. O tom víme své.

kapr

Před několika dny jsme si parádně zachytali nádherné kapry, kteří na kuličky Magic Squid brali jako zbláznění. Takže jestli si chcete zachytat, pak je boilies Magic Squid tou správnou volbou! A nyní s dárkem zcela ZDARMA!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -