Domů Akční nabídka Luxusní kraťasy pro rybáře s 3D potiskem: Oblečte se do „kůže“ okouna!

Luxusní kraťasy pro rybáře s 3D potiskem: Oblečte se do „kůže“ okouna!

- Reklama -

Tak tohle je bomba! Na rybářském e-shopu PARYS se objevily velmi populární rybářské kraťasy DAIWA s luxusním 3D potiskem. Ten potisk vypadá naprosto božsky! Jedná se o vzory „kůží“ ryb – okouna a arapaimy. Rybářské kraťasy DAIWA jsou fakt povedené, tohle je prostě styl. Navíc, jedná se oblečení z velmi kvalitního materiálu, který slibuje výbornou funkčnost u vody a dlouhodobou životnost. Tak jaké si vyberete vy?

 

Rybářské kraťasy DAIWA s 3D potiskem

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Stylové kraťasy pro rybáře DAIWA s 3D potiskem. Tyhle kraťasy zaujmou každého už na první pohled. A to právě díky velmi povedeným potiskům. Jedná se o špičkové 3D potisky, které velmi věrně kopírují „kůže“ ryb – konkrétně okouna a arapaimy.

Vzor okoun: Méně nápadné, ale velmi elegantní kraťasy s krásným potiskem okouna. Kombinace hnědého a světlého zbarvení vypadá opravdu velmi povedeně. Kraťasy svým potiskem připomínají oblíbené rybářské oblečení v camo zbarvení. Super!  Tyhle kraťasy jsou vhodné pro ty rybáře, kteří mají v oblibě méně nápadné oblečení.

Vzor arapaima: Nádherně výrazné kraťasy pro rybáře, ve kterých vás nikdo nepřehlédne! Tyto kraťasy doslova hrají barvami. Každého jistě zaujme především výrazně rudé zbarvení, které na modrém podkladu vypadá fakt luxusně. Tyhle kraťasy jsou opravdu hodně vhodné pro ty rybáře, kteří v létě rádi nosí výraznější druhy oblečení. Paráda!

Na těchto kraťasech pro rybáře DAIWA je perfektní především to, že jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu. Jedná se o odolný materiál, který je rychleschnoucí, takže při letním pobytu u vody, kdy se rybáři často koupají, okamžitě schnou. To je dáno i tím, že tyto kraťasy pro rybáře DAIWA neabsorbují téměř žádnou vodu.

Kraťasy DAIWA s 3D potiskem jsou dostupné tedy ve dvou zbarveních a několika velikostech. Rybáři si mohou vybrat kraťasy od velikosti M až po XXL. Záleží jen na vás, jakou si vyberete. Velmi příjemným doplňkem je pak šněrování okolo pasu, které dovoluje stáhnout kraťasy tak, jak to je pro rybáře příjemné. A nechybí ani prostorná kapsa…

Pokud hledáte originální kraťasy, které okamžitě upoutají pozornost, ale které zároveň nabízí perfektní funkčnost a obrovskou kvalitu, mrkněte na tyto od firmy DAIWA. Jedná se fakt o povedené kusy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -