Domů Akční nabídka Fermentovaná kukuřice? Známe něco lepšího! Tohle je nejsmradlavější kukuřice na trhu!

Fermentovaná kukuřice? Známe něco lepšího! Tohle je nejsmradlavější kukuřice na trhu!

- Reklama -

Fermentovaná kukuřice patří k nejoblíbenějším nástrahám, ale i návnadám na kapry. Ten důvod je jednoduchý! Fermentovaná kukuřice dokáže ve vodním prostředí vytvořit velmi silnou pachovou stopu, která přiláká kapry na lovné místo i z větší vzdálenosti. Věděli jste ale, že existuje jiná kukuřice, která rovněž smrdí jako „mrtvola“? Ano! Jedná se o nakládanou kukuřici s příchutí hnijící červ. Panečku, to je síla! Ten smrad je neuvěřitelný!

Kukuřice patří odjakživa k nejlepším nástrahám a návnadám na kapry. Už naši pradědové věděli, že zlatavá zrníčka kukuřice mají kapři velice rádi. A obrovské popularitě se kukuřice těší i v současné době, kdy je trh zaplavený moderními nástrahami. To je jasná známka toho, že na kukuřici to pořád parádně „jezdí“.

Rybáři buďto chytají na klasickou kukuřici, anebo na ochucenou. A právě ona ochucená kukuřice dokáže ve vodním prostředí vytvořit naprosto dokonalou pachovou stopu, která velmi účinné láká kapry na lovné místo. Tak jako například ochucená kukuřice s příchutí hnijícího červa. Jedná se o nástrahu/návnadu, která se svým smradem velmi úspěšně vyrovnává populární fermentovanou kukuřici. Pojďme se na tuto ochucenou kukuřici podívat blíže!

 

Ochucená kukuřice KAPRPRO hnijící červ

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Fuj, to je SMRAD! Tahle kukuřice je napuštěna velmi intenzivní esencí hnijící červ, která fakt hodně smrdí. Ale právě tohle kapři doslova milují! Tato nakládaná kukuřice od české firmy KAPRPRO dokáže ve vodním prostředí vytvořit skutečně koncentrovanou pachovou stopu, která zaručeně přiláká kapry na lovné místo. A přitom není zapotřebí to přehánět s jejím množstvím! Do krmítkové směsi přidejte jen několik hrstí kukuřice a vše ještě zalijte smradlavým nálevem ze sáčku…

Tahle kukuřice od KAPRPRO je opravdu hodně dobrá! V čem? Například ve velikosti zrníček! Na přiložených fotografiích můžete vidět, že kukuřice je krásně velká, takže rybář tak dostane kvalitní zrníčka! Navíc, zrníčka jsou luxusně uvařená, mají perfektní konzistenci, takže se na kukuřici může chytat (není jen krmná). A dále si všimněte nádherného zbarvení! Kukuřice tak jde luxusně vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně. Super!

Obrovskou předností této kukuřice je její postup vaření. Firma KAPRPRO to dělá tak, že nejprve partikl scedí, potom vakuuje, a nakonec jej ve vlastní šťávě přímo v sáčcích vaří. To je dokonalý postup! Proč? Protože z kukuřice se nevyplavují při vaření ty nejlepší látky, ale zůstávají přímo v nálevu, ve kterém se kukuřice dále namáčí! Bomba! Ten nálev ze sáčku určitě nevylévejte! Lijte jej do krmení!!! Tu šťávu vidíte přímo v sáčku, jedná se o geniální nálev!

Tahle kukuřice od české firmy KAPRPRO patří k nejzajímavějším na trhu. Nabízí nádherné zbarvení, luxusní velikost, velmi koncentrovaný odér a unikátní vlastnosti díky netradičnímu postupu vaření. Tato kukuřice je tak opravdu dokonalá jak na chytání, tak i na krmení. Výborně funguje na kapry nebo amury, ale i na chytání dalších ryb na feeder nebo položenou. Rozhodně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Vařený partikl KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Firma KAPRPRO nabízí ale i další partikl. Teď by měli zpozornět všichni příznivci kaprařiny, protože v nabídce naleznete i nadupaný vařený tygří ořech. Tohle je prostě geniální partikl jak pro krmení, tak i chytání. Vynikající účinky tygřího ořechu na velké kapry jsou známy již dlouhá léta, a i proto je tato surovina tajným trumfem zkušených kaprařů. Tohle určitě vyzkoušejte! Tygří ořech je výborný jako nástraha, ale i návnada.

Dalším perfektním partiklem je pak směs kukuřice, pšenice a řepky – MIX NATURAL. Tento mix partiklu patří k nejpoužívanějším návnadám na kapry. A proč vymýšlet na kapry něco složitého, když tohle perfektně funguje? Stačí si připravit trochu krmítkové směsi, do které přidáme jen pár hrstí tohoto partiklu. Ten slouží jako tzv. stoper, který zastaví rybu na místě na delší dobu. Partikl určitě používejte, kapři ho opravdu milují!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -